Nezařazené

Neutrácejte zbytečně peníze za prášky na vysoký krevní tlak a cholesterol

Ukážeme vám, jak za pomocí speciálního receptu předejít mnoha nemocem. Především, pokud potřebujete snížit svůj krevní tlak anebo upravit hodnoty cholesterolu, čtěte dále…

Tento recept se skládá z dostupných ingrediencí, které pomohou vyléčit vaše neduhy.

Budete potřebovat:

  • Strouhaný zázvor
  • 1 stroužek strouhaného česneku
  • 1 lžíci jablečného octa
  • 1 čajovou lžičku medu
  • 1 lžíci citronové šťávy

Postup vyžaduje smíchání ingrediencí v mixéru po dobu třiceti sekund při vysoké rychlosti. Směs poté uložte do nádoby s víkem a nechte odležet v lednici po dobu pěti dnů.

V rámci použití je doporučováno konzumovat jednu lžíci tohoto zázračného léku před snídaní v dopoledních hodinách a jednu lžíci v období před večeří. Pamatujte si však dobře, že více než tři lžíce této směsi denně se rozhodně nedoporučují, vyhnuli byste se účinku, tělo by si až přespříliš zvyklo na novou ingredienci v těle a efekt by byl nulový. Již brzy pocítíte první výsledky, budete se cítit v kondici, vaše hladina cholesterolu a krevního tlaku se sníží a vy pocítíte množství energie. Již budete znát fígl při případných příštích problémech…

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Jeden komentář

  1. co je tohle zas za nesmysl? To je nabádání k sebevraždě. Kde se tyhle nápady líhnou? Zná vůbec dotyčný důvody vys.choleterolu a vys.tlaku? Asi ne ,protože by takové hověziny nikdy nenapsal. Asi to někde četl a přispěl do okénka zdraví. Takže moje rada: uškodit vám to samozřejmě nemůže, ale taky to vůbec nepomůže. Ani s tím přílivem energie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button