Redakce

Doufáme, že jste s obsahem spokojení. Snažíme se čerpat nejnovější informace, abyste se vždy dostali k čerstvým poznatkům jako první. Doufáme rovněž, že vás některá kontroverzní témat nerozladí, magazín jde zdravou přírodní cestou a cílem je poradit skutečně účinné metody, jak být zdravý bez nutnosti svěřovat svůj osud do spárů farmaceutického průmyslu. Tento portál za nikoho nelobbuje a ačkoliv můžete výjimečně narazit na reklamní články, dodržujeme nestranný obsah.

Zároveň se snažíme v rámci našich možností odpovídat na vaše dotazy. Budeme rádi za všechny vaše komentáře i připomínky, jak pozitivní, tak i negativní. Jestliže se nedostane odpovědi na vaši otázku v komentáři, můžete ji směřovat do sekce s kontaktem. Vyhrazujeme si právo na možnost mazání komentářů, není to však z hlediska cenzury, ale kvůli dodržení patřičné úrovně tohoto portálu. Pokud máte tipy na články nebo rady na vylepšení, budeme rádi, když nás kontaktujete.

Obsahovou část magazínu zajišťuje redakce Makawiel Publishing, s.r.o. 

Podmínky použití

Tento web je doslova studnicí zajímavých tipů pro vaše zdraví a pravidelně vás zásobuje novinkami, se kterými budete stále v obraze o různých léčebných metodách. Na rozdíl od lékařských webů se náš magazín neopírá o odborné lékařské rady, obsah je tvořen lidovými recepty, články od samotných čtenářů a překlady zdravých tipů z různých zdrojů, které uvádíme u každého článku.

Nejedná se tedy o spolehlivou náhradu odborných lékařských rad. Tímto prohlašujeme, že autoři ani provozovatelé nepřebírají zodpovědnost za důvěryhodnost článků a případné újmyzpůsobené jejich využíváním. Ačkoliv jsou mnohé recepty, rady a léčebné metody, revoluční, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Web provozuje:

DAPE Media s.r.o.
Cejl 72, Brno
60200
IČ:60703415
DIČ: CZ60703415

(Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajský soud v Brně, oddíl C, vložka 14893)

Odpovědná osoba:
David Pelán

Děkujeme za pochopení.


Pravidelnou porci článků připravují redaktoři:

Zuzana Shilla Nováková

Redaktorka se zájmem o zdravý životní styl.

 

 

006

Martina Baierová

Jsem studentka vysoké školy, která ráda cestuje, píše a objevuje nové věci. Snažím se neustále zdokonalovat po všech svých
stránkách a smysluplně využívat volný čas ať už ke svému zdokonalování, cestování, čtení nebo práci na různých projektech.

 

 

Mgr. Renata Horáková

Příznivkyně zdravého životního stylu, která ráda sleduje nejnovější trendy v oblasti medicíny a moderního života.