Redakce

Doufáme, že jste s obsahem spokojení. Snažíme se čerpat nejnovější informace, abyste se vždy dostali k čerstvým poznatkům jako první. Doufáme rovněž, že vás některá kontroverzní témat nerozladí, magazín jde zdravou přírodní cestou a cílem je poradit skutečně účinné metody, jak být zdravý bez nutnosti svěřovat svůj osud do spárů farmaceutického průmyslu. Tento portál za nikoho nelobbuje a ačkoliv můžete výjimečně narazit na reklamní články, dodržujeme nestranný obsah.

Zároveň se snažíme v rámci našich možností odpovídat na vaše dotazy. Budeme rádi za všechny vaše komentáře i připomínky, jak pozitivní, tak i negativní. Jestliže se nedostane odpovědi na vaši otázku v komentáři, můžete ji směřovat do sekce s kontaktem. Vyhrazujeme si právo na možnost mazání komentářů, není to však z hlediska cenzury, ale kvůli dodržení patřičné úrovně tohoto portálu. Pokud máte tipy na články nebo rady na vylepšení, budeme rádi, když nás kontaktujete.

Obsahovou část magazínu zajišťuje redakce Makawiel Publishing, s.r.o. 

Pravidelnou porci článků připravují redaktoři:

Zuzana Shilla Nováková

Redaktorka se zájmem o zdravý životní styl.

 

 

006

Martina Baierová

Jsem studentka vysoké školy, která ráda cestuje, píše a objevuje nové věci. Snažím se neustále zdokonalovat po všech svých
stránkách a smysluplně využívat volný čas ať už ke svému zdokonalování, cestování, čtení nebo práci na různých projektech.

 

 

Mgr. Renata Horáková

Příznivkyně zdravého životního stylu, která ráda sleduje nejnovější trendy v oblasti medicíny a moderního života.