řepa

Navíc snížíte svou hmotnost a regulujete kyselost v žaludku. Hlavní složkou tohoto „vitamínového salátu“, který obohatí vaše tělo o vitamíny a minerály, je vláknina.

salátuTa přispívá k účinnému čištění střev. V důsledku toho se z vás vyloučí také tuk, a tím se zredukuje vaše hmotnost.

Příprava tohoto vitamínového salátu vyžaduje zelí, řepu, mrkev, citronovou šťávu a olej. Zelí nakrouháme, řepu a mrkev taktéž, vše v poměru 3:1:1. Můžeme přidat také bylinky dle vlastní chuti – kopr, petržel, celer. Přidáme trochu citronové šťávy, stroužek česneku, pokud chceme, olivový nebo lněný olej. Salát není nutné solit, není však špatný také se sojovou omáčkou.

Čtěte:  Jaké je tajemství kurkumy?

4 KOMENTÁŘE

  1. neměli by jste nějaké tipy na recepty ohledně žlučníkové a jaterní diety? brambory nebo rýže s mrkví už nemůžu ani vidět, ale už se bojím si pořádně něco dát, když je mi ze všeho špatně.
    Děkuji

    • Hanko, na problémy se žlučníkem doporučuju bylinné kapky Emulips popř. Emulips Forte. Vyzkoušeno na mnoha „žlučníkářů“. A na očistu jater je nejlepší ostropestřec mariánský.

ZANECHAT ODPOVĚĎ