Babské radyPřírodní léčbaZdraví

Bolestivé a nateklé koleno se stane minulostí: Stačí na to jeden vaječný žloutek

Cítíte často bolest v koleni? Míváte ho i nateklé? Holenní kost, kolena a stehenní kosti jsou za tuto bolest odpovědné. Kromě toho bolest může být způsobena zraněním, artritidou nebo špatnou strukturou kostí. Nemusíte si dělat starosti, tento jednoduchý přírodní lék vám pomůže potíže odstranit.

Vaječný žloutek a sůl

Smíchejte tyhle dvě ingredience dohromady a použijte na postiženou oblast (oteklé koleno). Pak přikryjte průhledným celofánem a dejte elastický obvaz. Nechte působit po dobu dvou hodin a zkuste stihnout nejméně pět aplikací za den.

Vaječný žloutek obsahuje oleje, které pronikají do pokožky. Jsou nositeli minerálů pro postiženou oblast. Hořčík obsažený v soli snižuje objem tekutiny ve tkáních a má vliv na snížení otoku. Vyvolává přirozenou svalovou relaxaci. Pokud vás tyto problémy trápí, není nad čím váhat. Je to rozhodně efektivní a přírodní druh léčby!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button