Přírodní léčbaZdraví

Přírodní léčba lipomů: zmizí do 8 dnů

Lipom je způsoben růstem tukové tkáně. Povahově se jedná o benigní nádor, který není pro naše zdraví škodlivý. Hodně často se objevuje na krku, hlavě, pažích i v podpaží. Nachází se tu v různých velikostech.

Skutečná příčina není stále známá, předpokládá se, že je spojován s genetickým vlivem. Konvenční medicína považuje tento problém za důvod chirurgického zákroku v kombinaci s léky. Na lipomy však existuje řešení v podobě 8 denní detoxikace organismu.

lipomNásledující recept vás zbaví lipomů v krátkém čase a bez bolesti. Je doporučován mnoha dermatology. Jedná se o směs medu a mouky.

Smíchejte med a mouku do hladké konzistence a naneste na lipom. Na postiženém místě zafixujte přes vrstvu směsi bandáží. Nechte působit po dobu 36 hodin a následně krytí odstraňte. Oblast dobře opláchněte a postup opakujte 5x nebo 8 dní v kuse.

Poté si můžete povšimnout, že se tuková tkáň rozkládá a zmenšuje. Med byl v těchto případech použit organický, pěkných tmavých barev a mouka celozrnná. Stejně jako na lipomy se tato směs používá při léčení ran a vředů. Tento lék byl úspěšný pouze za jeden týden, zatímco moderní medicína celé 2 roky.

Rady pro odstranění tuku z těla:

Primární přírodní léčbou lipomů je detoxikace celého těla. Vyhněte se nasyceným tukům a rafinovaným olejům. Nejezte potraviny s obsahem konzervačních látek, pesticidů, bílé mouky, masa, mléka a mléčných produktů. Přírodní koření, ovoce a zelenina vyvolávají rozklad tuků a odstraňují z těla toxiny.

Pijte 1 sklenici vlažné vody se šťávou z poloviny citrónu v ranních hodinách. Tento postup vám pomůže očistit organismus a zlepšit funkci jater. Jezte omega-3 mastné kyseliny, protože pomocí nich se rozpouští tuk v těle. Také konzumace nejrůznějších klíčků vám umožní tělu dopřát živiny.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button