Nezařazené

Jednoduchý trik, jak nafouknout balónky bez helia

Tento trik se vám bude hodit při pořádání oslavy narozenin nebo při jakýchkoli jiných oslavných příležitostech. Nemusíte si najímat cizí lidi, kteří se o tuto dekoraci postarají a platit tak zbytečné peníze navíc. Co kdybychom vám řekli, že můžete dosáhnout stejného efektu doma a za málo peněz?

Budete potřebovat:

  • 500 g jedlé sody
  • 500 ml bílého octa
  • Skleněnou lahev (1 nebo 2 litry)
  • Trychtýř
  • Balónky (cca 20 ks)

Postup:

Naplňte láhev do poloviny bílým octem. Přidejte 2-3 lžičky jedlé sody do balónku a balón připojte na hrdlo láhve. Začne fungovat chemická reakce a balónek se bude nafukovat. Budete koukat. Viz připojené video…

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button