Nezařazené

Nejefektivnější přirozený způsob, jak zničit menší žlučové kameny za 1 den

Žlučník je sice malý orgán v těle, ale ukládá se tu žluč, což je trávicí tekutina tvořená v játrech. Naproti tomu žlučové kameny jsou tvrdá ložiska, která různě cestují a skládají se z cholesterolu, soli nebo bilirubinu. Jejich barva je díky tomu rozmanitá – od tmavě zelené a bílé až po temně červenou.

kamenyDost často nemusí člověk mít žádné příznaky nebo se může po těle objevit vyrážka jako alergická reakce. Žlučové kameny jsou vysoce propustné, takže mohou absorbovat bakterie, parazity a další organismy (procházejí skrz jaterní kanál, tím vedou k dalším zdravotním komplikacím).

Pokud se jich chcete zbavit přirozenou cestou, budete potřebovat:

Složení:

  • šťávu z 1 velkého nebo 2 menších grapefruitů
  • půl šálku lisovaného olivového oleje
  • 4 lžíce Epsomské soli
  • pohárek s víčkem

Návod:

Na snídani a oběd jezte jen nízkotučné potraviny. Po 14. hodině odpoledne nic nejezte a rozpusťte sůl ve 4 šálcích vody. Uložte do lednice a rozložte do 4 dávek.

Na 18. hodinu večer vypijte první dávku a další ve 20 hodin. Ve 21:45 do šálku přimíchejte čtvrt šálku olivového oleje a vymačkejte grep. Zavřete, dobře promíchejte a připravte směs podobnou smoothie, v tuto dobu nic nepijete. Od 22 hodin je čas ulehnout do postele. Pokud jste ospalí, lehněte si na záda a 20 minut buďte v klidu. Během této doby by měly žlučové kameny opustit játra.

Až se vzbudíte, vypijte třetí čtvrtinu (s přidanou grapefruitovou šťávou a olejem), ale ne dříve, než před šestou hodinou ranní. Po několika hodinách vypijte poslední část směsi. Pravděpodobně druhý den budete mít průjem, ale tím by se měly odstranit i žlučové kameny. Jedná se samozřejmě o ty menší, které doposud nezpůsobovaly obtíže. Konzultujte váš stav s lékařem. Vaše zdraví by mělo být obnoveno.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button