Pohyb

Cvičit a prát zároveň? Nový vynález vám to umožní

Neuvěřitelné novinky přicházejí na trh. Už jste slyšeli někdy o tom, že by se dalo jezdit na kole, a zároveň tak svou silou prát prádlo, podobně, jako to za nás udělá buben pračky? Je to tady! Chytré hlavy vymyslely tento posilovací stroj a domácího pomocníka v jednom. Klidně to mohla být žena, protože jedině ta ví, jak těžké je zvládat každý den práci a domácnost k tomu. Kde jsou ale volnočasové aktivity?

Právě tento úžasný stroj BIWA – Bike pračka, dokáže spojit příjemné s užitečným, respektive můžete udržovat svou postavu a k tomu manžílkovi vymáchat prádlo. No to jsou dnes ale vymoženosti, že?

Je třeba tomuto stroji dělat reklamu? Jednak je originálního a vkusného designu, navíc ušetříte energii za praní, protože ji vytváříte vlastním tělem. Co na tom, že se přeplatíte za samotný výrobek, když se vám to tisíckrát vrátí, ale jen pokud nebudete líní na onom kole jezdit.

Dokonce existuje podobná verze v podobě dětského kola, které je dokonce určeno do exteriéru. Čili vaše dítko vám nakonec může být i k něčemu užitečné. Může jet na zářivě žlutém kole, přičemž zadní kolo bude mít vyplněno prádlem. Nakonec vaše dítka bude pomoc v domácnosti ještě bavit..

biwash_04

Luxusní design byl navržen stejně jako celý nápad samozřejmě mladými hlavami čínských studentů.Klasicky šlapete na domácím kole v rámci cvičení, a zároveň se otáčí přední kolo (buben) vyplněný prádlem. Co je zajímavé, tento produkt byl navržen zejména pro aktivní lidi z řad vysokoškolských studentů, kteří na koleji bojují s prostorem i časem. Takto tedy zabijí dvě mouchy jednou ranou, místo „vyhozených“ peněz za pračku si pořídí parádní posilovací stroj, který zároveň pere. Pokud i vás oslovila tato možnost, na internetu se nabízí spoustu firem, které vám tento sportovní/domácí produkt prodají…

bike

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button