Babské radyJídlo a receptyPohybPřírodní léčbaZdraví

Konečně se našel lék na osteoporózu!

O co jde? O jednoduchý recept. Pokud tedy trpíte i vy nesnesitelnou bolestí z této neviditelné nemoci, čtěte dále!

Jednoduchý postup vyžaduje smíchat ingredience, které mají příznivý vliv na hustotu kostí. Které to jsou? Je to 5 lžic mletého sezamu, 10 lžic lněného semene, 2 lžíce dýňových semínek, 2 lžíce pšenice, 2 lžíce slunečnicových semínek, 3 lžíce rozinek a nakonec 1 kilo medu.

Vše je třeba v míse promíchat. Dále obsah přesuňte do sklenice s víkem a požívejte vždy jednu polévkovou lžíci před snídaní a obědem. Výsledků se dočkáte již po několika dnech, kdy vám začne ustupovat bolest ze zmiňované nemoci. Jelikož jde o přírodní produkty, můžete se těšit také například kvalitnějších nehtů, vlasů, ale i pokožky. Pokud budete opravdu spokojeni, podělte se o tento recept dále.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button