Nezařazené

Vypijte sklenici tohoto nápoje a vaše játra budou zase jako nová

Játra jsou jedním z životně důležitých orgánů v našem těle. Abychom játra udržela zdravá a funkční, musíme mít takové i životní návyky a jíst zdravou výživu.

Kdo chce játra detoxikovat už dnes, představujeme recept, jak odstranit škodlivé toxiny a zlepšit stav jater. Je to přírodní nápoj a každý z nás si ho může připravit i doma.

Budete potřebovat:

  • 1 litr vody
  • citronová šťáva
  • pomerančový džus nebo šťáva
  • čerstvý list máty
  • med

Příprava:

Do vroucí vody vhoďte mátu a nechte vychladnout. Potom přidejte pomerančovou a citronovou šťávu, také med. Dobře rozmíchejte a pijte před jídlem. Po několika dnech uvidíte výsledky. Zlepší se vaše zažívání i jaterní funkce. S tímto úžasným nápojem se budete cítit zdravější, než kdykoliv předtím.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button