Nezařazené

Hitem dnešní doby je ovoce jménem graviola! Vědci ho schvalují i v boji proti rakovině

Toto super zdravé ovoce se stalo klíčovým bodem zájmu řad vědců. Používá se k léčbě rakoviny zejména v případě rakoviny plic způsobené azbestem, tlustého střeva, slinivky, prsu, prostaty, atd.

Řeč je o graviole, úžasném ovoci pocházejícím z končin Střední a Jižní Ameriky. Teď už ho nalezneme i v jiných zemích jako je Mexiko, Kolumbie, Peru, Venezuela a oblast Karibiku.

graviolaVšichni o tomto ovoci mluví ve spojitosti s rakovinou. Není se čemu divit, když je tento fakt podložen vědeckými výzkumy. Graviola je údajně 10 000 krát silnější, než jakékoliv léky užívané v konvenční chemoterapii.

Toto ovoce je velmi efektivní, protože ničí rakovinné buňky, aniž by to jakkoliv ovlivnilo zdravé lidské buňky. Je velmi užitečné při podpoře a posílení imunitního systému, brání rozvoji infekce v těle. Graviola pomáhá obnovit životní energii zvýšením energetické hladiny. Lékařští experti jsou přesvědčeni o tom, že zabíjí až 12 typů rakoviny.

Zdravotní výhody gravioly

Semena z gravioly mají silné antiemetické vlastnosti v boji proti nevolnostem a zvracení. Z jejích listů si můžete vytvořit lék na pokožku hlavy. Máte-li nějaké zranění, rozdrcené čerstvé listy pomáhají. Stejně tak u ekzémů. Štáva z gravioly zlepšuje trávení a podporuje lepší funkci jater.

Výzkum in vitro byl úspěšný

Silné protirakovinné účinky jsou užitečné při ničení rakovinných buněk. A je potvrzeno, že látky v těchto plodech dokáží inhibovat jejich růst se zachováním zdravých buněk.

Bylo objeveno, že i tam, kde byla chemoterapie rezistentní, léčba graviolou měla pozitivní vliv na nápravu zdraví. Má to však jedinou nevýhodu, tento výzkum byl proveden in vitro, což znamená, že rakovinné buňky byly umístěny do zkumavek.

Dlouhodobá studie by potřebovala studovat reakce in vivo, což znamená „v živém“. Nicméně i tak je to pokrok, který nás posouvá zase o krok blíž, i když organizace Food and Drug potřebuje fakta potvrdit právě tím druhým způsobem, tedy „in vivo“.

Žijte zdravým životním stylem

Ideální prevencí proti rakovině je stále zdravý životní styl. Jezte zdravé potraviny a vyhněte se alkoholu a kouření. Na místo toho si dopřejte dostatek ovoce a zeleniny, např. listová zelenina, jablka, jahody, ořechy a graviola.

Nejezte příliš sladká ani slaná jídla a už vůbec ne konzervované polotovary. Pijte dostatek tekutin, hlavně vody a zeleného čaje. Každý den cvičte a svůj den začněte s citrónovou vodou a potom si dejte příjemný teplý čaj.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button