Nezařazené

Znepokojivý jev: Tisíce ryb opustilo vodu na pobřeží Indie a Srí Lanky s předtuchou zemětřesení nebo tsunami

Toto podivné video již od minulého roku krouží po internetu. Zachycuje podivný jev v Indii a na Srí Lance, podél celého pobřeží. Až dosud nikdo nenabídl racionální a vědecké vysvětlení, ale někteří odborníci varují, že tento jev ukazuje, že ryby mají schopnost předvídat přírodní katastrofy.

Byť neexistuje žádná metrologická indikace pro zvýšení teploty nebo jakákoli jiná změna v kvalitě vody nebo chemického znečištění, je to považováno za jednu z příčin, proč ryby opouští své přirozené prostředí. Rovněž je ve hře myšlenka hromadné sebevraždy, avšak se neví, z jakého důvodu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button