Nezařazené

Zjistěte, co o vás říkají vaše otisky prstů

Pojďme se zabývat moderní vědou, která studuje naše otisky prstů v poměru s možnou osobností a chováním.

Obrázek vlevo hovoří o klidné a vyrovnané osobnosti. Tito lidé se snaží pomáhat druhým, snadno získají nové přátele, jsou pečliví a zodpovědní. Povětšinou jsou v dobrém zdravotním stavu, ovšem jako děti procházejí častějším onemocněním. Jedná se o sangviniky, kteří pohrdají úkoly. Snadno se nechávají unést do svého vlastního světa, plného fantazie.

Prostřední obrázek vypovídá o energickém a sebevědomém člověku. Gesta, postoje – to je to, co vás na tomto typu člověka nejdříve upoutá. Nepřehlédnutelná je také tvrdohlavost, betonové myšlení i za cenu nárazu. Tito lidé mají problém zvykat si na nové prostředí. V žádném případě nepřijmou názor druhých. Veškerou činnost, kterou provádí, konají především za účelem sobeckého zisku a velmi si cení hudebního umění.

Otisk prstu, který se nachází na obrázku vpravo mají lidé nadaní, rychle se aklimatizující, ale také apatičtí. Tyto osoby jsou tiché, dumající, pomalé, se zájmem o programování, právo a vědu. Jejich rozmanitá složitá osobnost jim však dělá problémy v rámci soužití s druhými.

fingerprints

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button