Nezařazené

Žena měla silnou bolest pochvy: Z toho, co zjistil její gynekolog, byla v šoku

Známá blogerka Michelle Barrow se podělila o příběh své čtenářky, která by mohla být dostatečným varováním pro mnoho chovatelů psů a koček. Dotyčnou ženu trápily již několik dní silné bolesti podbřišku. Jelikož netušila, co může být příčinou, navštívila svého gynekologa. Koho by napadlo, že kočky této ženy měly něco společného s touto situací.

Když ženu prohlédl gynekolog v domnění, že v pochvě najde starý zapomenutý tampon, byl šokován, že ve skutečnosti vidí chomáč chlupů. Ženě to stále nedocházelo, myslela si, že jde o její vlasy, ale šlo o srst jejich koček.

Hádejte, jak mohly chlupy z koček skončit v její pochvě? Odpověď je poměrně jednoduchá a podivná zároveň – kočky totiž sdílí postel s ženou stejně tak, jako její přítel. No a právě během soulože se do ženina těla dostal chomáč kočičích chlupů, který jí nepatrně „uklouzl“ do pochvy. Tento případ však není ojedinělý, stále více lidí sdílí svojí postel se svými domácími mazlíčky. I přesto, že je máte v lásce sebevíce, je třeba myslet na to, že do postele nepatří.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Jeden komentář

  1. Kravina, teda pobavili jste mne. kočky se mnou spí v posteli leta a v NÍ jsem měla akorát to, co tam patří …a že to byly divoké noci, fakt,….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button