Nezařazené

Všímejte si, co vám značí vaše tělo!

Víte o tom, že i tvar pupíku vás může varovat, na co si dávat pozor? Víte, kdy vaše tělo nepracuje správně? Podle vzhledu a barvy pupíku může daná osoba poznat, zda netrpí nějakým onemocněním. To není žáden vtip, pojďme si to blíže specifikovat.

Tak například pokud trpíte na vyboulený pupík, či pupík, který má více důlků, pak jste jistě v poslední době tahali něco těžkého. V tom případě vám hrozí kýla.

Pokud evidujete malou vybouleninu, pak to může značit, že jste náchylní k chřipce.

Jestliže se vám pupík naopak vtahuje dovnitř, pak to značí o problémech s hmotností. Můžete být náchylní k problémům s trávením, což může dál vést k zácpě.

Máte-li pupík ve tvaru mandle, pak jistě trpíte migrénami či bolestmi ve svalech. Pupíček ve tvaru písmene „U“  je zase typickým u osob, které trpí onemocněním ledvin, případně kůže.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button