Nezařazené

Věděli jste, že tvar zubů vypovídá o vaší osobnosti? Pojďte si o tom přečíst více!

Zajímavá teorie, kterou si můžete otestovat na vlastní kůži. Pojďte si přečíst, jací vlastně jste na základě vašeho chrupu!

  1. Oválné zuby vypovídají o opravdu velmi umělecky nadané osobnosti. Tento tvar zubů mají osoby, jejichž umělecká stránka se odráží naprosto na všem – od úpravy vlasů, stylu odívání, až po doplňky, které majitel takových zubů nosí. Nejvíce se však umělecká stránka projevuje samozřejmě na osobnosti člověka. Dokonce i mluvený projev může znít jako samo umění. Na druhou stranu jsou takoví lidé velmi plaší, až zpátečničtí, a právě proto se ukrývají za zmiňovanou tvorbu v rámci umění. Jste takoví i vy?
  2. Zuby ve tvaru trojúhelníku nosí dynamické osoby, které se dokážou bavit mnohem více než ostatní. Umí si užívat života se vším co nabízí, avšak ruku v ruce s tímto – nemají cit pro závazky. Zkrátka bohémové, milující teď a tady a zítra jinde. V mládí výhodná povahová dispozice, ve stáří…
  3. Pokud disponujete zuby ve tvaru čtverce, dokážete ovládat své emoce. To je výhodná vlastnost. Na druhou stranu disponujete také empatií, díky které se stáváte nejlepšími přáteli všech. Můžete být vynikajícími soudci, rozhodujícími v opravdu spravedlivém měřítku.
  4. Zuby ve tvaru obdélníku mají lidé, kteří překypují energií. Kteří disponují silnými rozhodovacími schopnostmi. Kteří se umí, podobně jako lidé se zuby ve tvaru čtverce, spravedlivě orientovat v právní oblasti. Kteří disponují organizačními vlastnostmi, plány do budoucna, přemírou nápadů, všeobecným rozhledem a potřebou být vědecky plodní. Jsou to ctižádostivé a velmi silné osobnosti, jejichž vlastnosti jsou opravdu obdivuhodné a záviděníhodné.

Podělte se s ostatními členy rodiny o tuto zajímavou teorii, která může nahradit jednotlivé vlastnosti znamení ve zvěrokruhu. Mějte pěkný den.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button