Nezařazené

Užitečné rady pro rodiče

Dnes vám poskytneme rady co se týče převozu dětí v autě. Respektive chceme vám osvěžit základní bezpečností informace, které bohužel mnoho řidičů / rodičů zanedbává.

Až pětasedmdesát rodičů umisťuje své ratolesti na přední sedadlo auta. Mnohdy se ani netrápí s pásy. Nicméně vybavit dítě pouze pásem je i tak málo. Nezapomínejte na dětskou autosedačku!

Děti mohou na předním sedadle auta sedět až od určitého věku a potřebné výšky. Co se týče umisťování autosedaček pro nejmenší, panuje zde v této problematice rovněž chaos. Existují však odborné publikace, včetně doporučeného návodu výrobce dané autosedačky, které vás o adekvátním umístění autosedačky s dítětem poučí. Co se týče polohování autosedačky s dítětem (čelem vpřed či vzad) – tak toto rozhodování je možné jen u těch opravdu nejmenších. Proto se i autosedačky člení podle měsíců věku dítěte. Velikou pozornost co se týče vývoje páteře si zaslouží zejména děti mladší tří let.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button