Nezařazené

Jaký dotaz dokáže řadu žen vyvézt z míry? Tento příspěvek byl sdílen více než 60 000 krát

Téměř každá žena mezi dvaceti až třiceti lety již dostala otázku – kdy budeš mít miminko? Americká spisovatelka Emily Bingham se rozhodla odpovědět na tuto otázku všem těm, kdo se druhých vytrvale ptají na tyto indiskrétní otázky. Tento problém začala řešit na Facebooku s tím, že ne každému je příjemné, odpovídat na tyto intimní otázky a ne každý zmiňované děti nemá jen proto, že je nechce, nýbrž, že může jít i o vážný zdravotní důvod, který ženě nedovolí, udělat si miminko… A co je komu do toho?!

Její příspěvek s důkladným emotivním popisem možných a nemožných důvodů pro to mít / nemít dítě a poučení, že je tato problematika na výsost intimní, sdílelo přes šedesát tisíc lidí na sociální síti a měl především pozitivní komentáře.

ultrazvuk

Než se tedy i vy budete drze ptát na to, kdy si vaše bezdětná známá pořídí dítě, předem si uvědomte, že nemůžete vědět, zda již nemá po potratu, zda není neplodná, zda má štěstí na partnera apod. A uvědomte si také, že vám ani do jednoho nic není, takže si řeči typu „tikání biologických hodin“ laskavě odpusťte. Zároveň stres  z tohoto neustálého tlaku veřejnosti plodnosti také nepřeje.

Rovněž otázky typu „kdy budete mít druhé“, položené na čerstvou rodičku, rozhodně nepřejí její psychické pohodě. Tlak okolí dokáže opravdu hodně a ne vždy to může mít pozitivní výsledky, naopak, žena může díky takovým narážkám ztratit i mléko.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button