Nezařazené

Smíchejte banány, med a vodu: Kašel a bronchitida nemají šanci

Léčba chronického kašle a zánětu průdušek je otázkou konvenční medicíny, ale nemuselo by to tak být VŽDY. Nejstarší a nejsilnější složky, které zklidňují hrdlo, plíce i kašel lze nalézt taktéž v přírodě.

Kombinace medu a banánů má v sobě mocné vlastnosti. Tento lék můžete použít u dospělých a stejně dobře poslouží i dětem. Bolí vás v krku, máte kašel nebo žaludeční potíže? Připravte si tento nápoj.

Budete potřebovat:

  • 400 ml vroucí vody
  • 2 středně zralé banány s tečkami
  • 2 lžíce medu

Příprava:

Oloupejte banány a vidličkou nebo lžící z nich udělejte pyré. Raději kašelnepoužívejte kovové příbory, banány v kontaktu s kovem mají tendenci tmavnout. Banány umístěte do hrnce, přidejte k nim převařenou vodu a nechte odstát 30 minut. Med se dává na závěr, neztratí tak svou léčivou sílu.

Dávku 400 ml si rozdělte po 100 ml 4 x denně. První výsledky se dostaví během 5 dnů.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button