Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Připravte si přírodní nápoj, který vám pomůže s migrénou již za deset minut

Připravte si stoprocentně přírodní nápoj, který vám pomůže s migrénou, a to již za pouhých deset minut!

Migréna je prý podle vědců výsledkem abnormální činnosti mozku. Spuštěna může být díky návalu deprese, napětí, šoku, ale i menšího stresu. Dále za migrénou stojí hormonální změny, jako je menstruace, menopauza a z toho vzniklé bolesti hlavy, anebo i stravovací návyky (špatná výživa, nadmíra alkoholu, čokoláda, kofeinové nápoje a podobně). Viníkem však může být také faktor kouření, anebo obyčejné změny klimatu.

Migréna dokáže člověka opravdu potrápit, takže je třeba zjistit, jak se jí vyvarovat.

Jak si s migrénou poradit

Všichni víme, že nejlepší je pít hodně vody. Zkusit však můžete také tento recept, ke kterému budete potřebovat:

  • dvě lžíce himálajské soli
  • jeden šálek vody
  • půl citronu

Postup:

Vodu ohřejte a smíchejte se zbytkem ingrediencí. Himálajská sůl je bohatá na draslík, vápník, železo, hořčík a další důležité prvky. Uvedené minerály jsou spojeny se správným chodem našich tělesných funkcí a navíc se snadno vstřebávají. Dále touto solí posilujete své kosti, regulujete množství vody v těle, a zároveň zvyšujete hydrataci svého těla a dodáváte správnou funkci svému metabolismu. Rovněž himálajskou solí vyrovnáváte hladinu pH a zbraňujete svalovým křečím. Již za neuvěřitelných deset minut se tak zbavíte migrény, mějte proto v kuchyni vždy po ruce tuto sůl a citrón. Prosím, podělte se o tento tip i s ostatními, ať můžete šířit nejen pozitivní energii, ale především zdraví a pohodu těla i duše.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button