Nezařazené

Jak naplnit váš domov láskyplnou energií podle Feng Shui?

Všichni bychom potřebovali kapku lásky v našich životech, ať už hledáme novou romantickou lásku, nebo zesilujte už existující. Láska a romantika však mají mnoho tváří a mají mnohem hlubší podstatu než vytváření profilů na seznamce nebo kupování nového negližé.

Nakonec je to však stejně o energii, kterou s sebou nesete. Říká se, že síla myšlenky je velice silná, a tudíž pokud na něco budete intenzivně myslet, vaše přání se vyplní. Existuje spoustu triků, a i když o tom mnoho lidí nemluví, vy můžete – a měli byste! – uspořádat váš domov tak, abyste podpořili pozitivní energie.

Zde je několik typů, jak uspořádat váš domov, aby vítal láskyplnou energii, po které všichni tak prahneme. Až budete tyto triky přivádět k životu, mějte na paměti, že musíte myslet na výsledky, kterých chcete dosáhnout. Nikam nespěchejte a užijte si proces!

Pro nalezení lásky:

  1. Vykliďte vstup do domu

Každý kus vaší domácnosti vypráví příběh. Když však přijde na příležitosti a nové začátky, vaše vchodové dveře jsou, podle Feng Shui, střed vesmíru. Pokud vnímáte lásku jako energii, kterou chcete pozvat dovnitř, musíte se nejdříve zeptat sami sebe, jak složité bude pro tuto energii vás najít. Umyjte čísla na dveřích, ujistěte se, že vás zvonek funguje, a vyčistěte rohožku. Můžete dokonce vaše dveře potřít esenciálním olejem: vyzkoušejte růžový pro lásku, sladký pomeranč pro štěstí nebo levanduli pro klid.

  1. Dopřejte si věci, které milujete

Nečekejte, až vás bude někdo jiný rozmazlovat. Můžete žít lahodný, plnohodnotný život právě teď. Kupujte čerstvé květiny tak často, jak jen můžete, vařte si doma a nastříkejte trochu vaší oblíbené vůně na vaše povlečení. Pokud zůstanete samostatní a soběstační, zcela vám to změní život. Už nadále nemusíte hledat partnera, abyste se cítili celiství. Už jste sami šťastní a jen jednoduše hledáte někoho, s kým sdílet vaši radost.

  1. Udržujte váš prostor čistý

Z čistě praktických důvodů určitě nechcete přivést váš žhavý nález do domova, který vypadá jako by vypadl z epizody o patologickém hromadění věcí. Pokud jdete na rande a myslíte si, že by večer mohl vyústit ve slibné zakončení, nejprve řádně udělejte pořádek ve vašem brlohu.

Pro udržení lásky:

  1. Udělejte prostor

Je ve vašem životě místo na lásku – doslova? Mnoho z nás funguje na plnou kapacitu, neboli řečeno naše šuplíky jsou přeplněné a ve skříni nikdy není dost ramínek na pověšení kabátů. A teď opravdu: Pokud nemáte pomalu ani místo pro vás a vaše věci, tak rozhodně nemáte prostory pro vašeho partnera a jeho/její věci. Tento princip je skutečný jak na fyzické, tak metafyzické úrovni. Pokud nikde není místo, kde by si mohli nechat náhradní svetr nebo ponožky, budou se cítit nevítaní ve vašem domově. Jestliže si nedokážete vytvořit alespoň maličký prostor ve vašem životě, to nám napovídá hodně o tom, jak jste na tom emocionálně. Čeho se stále držíte z vaší minulosti? Jste opravdu připravení na lásku, nebo se nejprve musíte více otevřít?

  1. Zapalte oheň

Dejte sbohem všem minulým vztahům zapálením Palo Santa (svatého dřeva) ve vašem domově. Představte si, že čistíte energii ve vašem životě, abyste se plně mohli oddat svému partnerovi. Přeci jen nemůžete vykročit do budoucnosti, pokud jste sále jednou nohou v minulosti.

  1. Udělejte z vaší ložnice krásné, relaxační místo

Pro vás oba! Nejlepší praktika Feng Shui je, obklopit se věcmi, které milujete. Opravdu je to tak jednoduché! Uspořádejte vaší ložnici tak, aby před vámi bylo něco úchvatného, až se ráno probudíte, ať už to bude obraz, květiny, nebo pestrobarevná stěna.

Na okořenění lásky:

  1. Buďte romantičtí

Vůně může zcela změnit pocit v pokoji. Provoňte pokoj esenciálními oleji se sexy účinky jako olejem ylang-ylang, jasmínem nebo fenyklem a nechte vůni prostoupit prostorem. Dejte tomu pár hodin, než přivedete váš milovaný protějšek!

  1. Přijměte sílu krystalů

Nabijte vaše oblíbené kameny při svitu měsíce. Jednoduše je položte na parapet přes noc a poté je umístěte poblíž nebo dokonce pod vaši postel!

  1. Vypěstujte v kuchyni malou chilli rostlinku

Tento trik se může zdát trochu divný, ale péče o něco zeleného symbolizuje vytrvalost a chilli papričky jsou tradičně pokládané za afrodisiakum. Přidávejte vaše doma vypěstované chilli do jídel, abyste udrželi váš vztah čerstvý a vzrušující.

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button