Nezařazené

Devět míst, kde se dotknout ženy, aby se do vás zbláznila

Nejen zadek a prsa vzruší ženu, ale jsou i jiné oblasti, které umí probudit touhu. A právě po stisknutí těchto míst, ženu uvolníte zejména po náročném dni.

  1. Je to zátylek, který je velmi atraktivním místem zejména pro japonské muže. Je to rovněž místo, které je jako jediné obnažené, a přitom dokáže přivodit obrovské vzrušení. Zkuste svou partnerku lehce líbat po šíji.
  2. Také klíční kosti mohou být nesmírně vzrušujícím místem. U každé ženy, ale nevystupují. Líbejte tedy alespoň místo, kde se nacházejí. Rovněž se lze klíčním kostem věnovat při samotném sexu.
  3. I obyčejné položení ruky na ramena může být nesmírně vzrušujícím zážitkem. Ramena ženy líbejte nebo olizujte směrem k páteři a dále níž a níž.
  4. Obrovskou chybou je, že muži nevěnují větší pozornost ženským kolenům. I toto místo je nesmírně citlivé.
  5. Co je sázkou na jistotu, je olizování a kousání ušních lalůčků, vůbec celého ucha.ženy
  6. Vzrušující je i náklonnost k partnerovi na veřejnosti – obyčejné uchopení ruky.
  7. Není nic příjemnějšího, než masáž nohou, a to zejména po náročném dni. Použijte masážní olej nebo mléko a masírujte své partnerce kotníky, prsty a plosky nohou.
  8. Ženy nechodí ke kadeřnici jenom proto, aby měly krásné vlasy, ale také proto, aby se jim kadeřnice hrabaly ve vlasech. Dělá jim to totiž dobře. Zkuste své partnerce tedy tento požitek dopřát také. Jemně jí prsty masírujte spánky a poté se přesuňte dále.
  9. Maximálním potěšením je dráždění vnitřních stehen, líbání nebo olizování v oblasti pánve.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button