Hubnutí

3 lehké cviky, které vám pomohou vyplnit podprsenku

Nezáleží na tom, jak skvělou máte postavu, protože vždy budete chtít vypadat lépe. Zejména ženy jsou velmi sebekritické a vidí na sobě samé nedokonalosti. Co pak teprve, co se týče prsou. Ta jsou pro většinu žen „příliš malá“, povislá a zkrátka nedokonalá.

Rovněž si spoustu žen, ať už s bujnějším poprsím nebo ne, neumí vybrat podprsenku. Potom prsa překypují ze všech stran a dělají nehezké obrysy pod tričkem. Kromě výběru té správné podprsenky pomohou i správné cviky, které ukočírují nezbedná ňadra. Pojďme si nějaké cviky představit.

Cvičení 1:

Tento typ cvičení dokáže zapojit i zádové svalstvo, čili zabijete dvě mouchy jednou ranou. Postačí postavit se s rukama nataženýma před sebe, nohy roztáhnout na šířku ramen, mírně pokrčit kolena a udržovat vzpřímenou páteř. Poté se vytáčejte boky ze strany na stranu a i přes tlak, který ucítíte nezvykle vzpřímenou páteří, ji i nadále udržujte rovnou a lopatky táhněte k sobě. Několikrát opakujte.

Cvičení 2:

Zde se zaměřujete na svaly v horní části zad a ramen. Položte se tváří dolů na zem. Poté zvedněte ruce do písmene Y, pak do T. Následně propojte své dlaně a pokuste se totéž udělat i za zády. Buďte však opatrní, nesmíte si zranit krk. Opakujte alespoň 3x.

Cvičení 3:

Postavte se na ruce a nohy a vždy zvedněte jednu ruku a protilehlou nohu a naopak. Opakujte zase alespoň 3x každou stranu.

Pro dosažení efektivních výsledků to chce samozřejmě pravidelnou disciplínu. Opakujte tyto cviky alespoň 4x týdně.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button