HubnutíZdraví

Hubněte se zázvorovou vodou v pase, bocích a stehnech

Všichni víme, že existuje mnoho různých diet na hubnutí, ale ne všechny jsou tak efektivní, jak slibují. Přemýšleli jste také o tom, že určité diety jsou finančně nákladné? Se zázvorovou dietou ušetříte dost peněz a co je hlavní, nemusíte hladovět.

Držte se daného postupu a budete ohromeni. V tomto článku se dozvíte, jak si vyrobit ten nejsilnější a nejúčinnější recept na hubnutí.

I tuková tkáň dokáže mít jednu nedobrou lidskou vlastnost, v přeneseném slova smyslu je tvrdohlavá, stejně jako někteří jedinci. Jen tak vám neustoupí, ale my víme, co na ní platí. Zázvor efektivně spaluje tuky v oblasti pasu, boků a stehen. Tato dieta je založená na dlouhodobém působení zázvoru. Můžete normálně během této diety normálně jíst, i když raději dietněji a střídměji.

Recept na zázvorovou vodu

zázvorováKupte si kořen zázvoru a napusťte do hrnce cca 1 – 1,5 litru vody. Kořen omyjte, ale neloupejte. I se slupkou ho nakrájejte a vložte do vody. Když se voda začne vařit, snižte plamen, duste kořen po dobu 10 – 15 minut a pak směs přeceďte.

Jak používat

Lékařští experti tvrdí, že se zázvorová voda může pít celý den. Jestli chcete získat ty nejlepší výsledky a zbavit tělo od toxinů dokonale, je nutné vypít alespoň 1 litr této tekutiny po dobu šesti měsíců. Zázvorová voda se konzumuje studená i teplá, klidně si jí přelijte do termosky, ale pijte jí čerstvou.

Zdravotní výhody pití vody se zázvorem

Zázvor je jedním z nejzdravějších kořenů naší planety. Jeho extrémní účinnost snižuje zánět v těle, pomáhá od revmatických potíží a artróz, zmírňuje otoky kloubů. Potvrzuje to nedávná studie zveřejněná v časopise Journal od Medicinal Food.

Funguje jako silný antioxidant

zázvorováMěli byste také vědět, že má zázvor silné antioxidační vlastnosti. Bojuje proti volným radikálům, které tělu škodí tím, že napadají zdravé buňky v těle a mohou být dávány do souvislosti s rakovinou. Zázvor tyto škody napravuje. Je lékem proti rakovině. Jedna ze studií publikovaná v British Journal of Nutrition zjistila, že vyluhovaná voda po zázvorovém kořenu má řadu prospěšných a účinných látek k prevenci rakoviny.

Upravuje hladinu cholesterolu v krvi

Zázvor snižuje vysoké hladiny cholesterolu a ten je, jak je známo,  často spojován s obezitou, srdečními chorobami a některými typy rakoviny. Zázvorová voda snižuje hladinu cholesterolu na jaterní úrovni. Zázvorová voda také ředí krev a pomáhá korigovat hodnoty vysokého krevního tlaku.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button