Babské radyHubnutíJídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Pouhý jeden šálek tohoto zázraku denně a zbavíte se za každý den jednoho centimetru tuku!

Budete se divit, ale existuje na přípravu jednoduchý nápoj, který dokáže spálit jeden centimetr tuku denně! Takže – chcete se zbavit přebytečného břišního tuku?

Tak jistě, že ano. Kromě toho, že nápoj, jehož recept vám sdělíme níže, eliminuje břišní tuk a navíc vám pomůže také zlepšit váš zrak, sluch a dokonce i funkci mozku!

Pro maximální účinek tohoto zázraku je však třeba jej kombinovat s kardio cvičením.

Budete potřebovat:

  • 125 gramů selského křenunápoj
  • čtyři citrony
  • 2 cm zázvoru
  • tři polévkové lžíce medu
  • dvě lžíce skořice

Příprava vyžaduje smíchání křenu se zázvorem v kuchyňském robotu. Přidejte citrony, med a skořici a sirup dobře promíchejte. Denně požívejte jednu lžíci vždy před jídlem. Tento lék používejte alespoň tři týdny – jedině pak uvidíte výsledky.

Jaké jsou zdravotní výhody zázvoru?

Zázvor obsahuje mnoho aktivních látek a živin, které jsou velmi prospěšné pro naše zdraví a správnou funkci mozku. Látky, jež obsahuje, jsou antioxidační a protizánětlivé – hodí se tak pro léčbu mnoha zdravotních problémů. Aroma zázvorové šťávy dokáže ulevit při nevolnosti a zvracení – pomáhá při pooperačních komplikacích nebo chemoterapii. Tato šťáva je vhodná také pro těhotné ženy a jejich typické nevolnosti.

Jaké jsou zdravotní výhody křenu?

Ani křen není pozadu, co se týče svých zdravotních účinků. Úspěšně eliminuje bakterie, které vedou k salmonele, úplavici a tuberkulóze, ale také zabíjí parazity v našem těle. Stimuluje sekreci střevních šťáv a žaludku, čímž přispívá k lepšímu trávení.

Zlepšuje krevní oběh a fungování srdce a jater. Jedná se o přírodní diuretikum, čímž pomáhá léčit revma.  Seznam zdravotních zásluh obyčejného křenu tímto však rozhodně nekončí. Tato zázračná rostlina nám také pomáhá zbavit se chorob dýchacích cest, chřipky, infekce močových cest a zánětu mandlí. Není to fascinující? Křen čistí naše tělo a zlepšuje metabolismus v těle. To je velmi užitečné pro snížení únavy a zvýšení proliferace střevních bakterií. Tato zelenina má nízký obsah tuku a kalorií vzhledem k tomu, že vlastní vysoký obsah minerálních látek, vitamínů, vlákniny a antioxidantů.

Je bohatým zdrojem draslíku, sodíku, mědi, železa, manganu, zinku a hořčíku. Má zklidňující a protizánětlivé vlastnosti, posiluje imunitní systém v důsledku hojného obsahu vitamínu C. Díky tomu je křen vhodným adeptem pro boj s virovou infekcí a odstraňuje volné radikály. Dokáže tak bojovat i s rakovinou.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button