Spolupráce

Zlaté dukáty se jménem jsou dárkem trvalé hodnoty, které potěší každého

Naše jméno je tím prvním, co se ještě jako miminka učíme rozeznávat a vyslovovat. Je naším jedinečným podpisem, označením a slovem, které nás charakterizuje po celý život. V Česku máme mnoho krásných tradičních jmen, která se předávají z generace na generaci, ale také mnoho těch novějších, která postupně pronikají do naší kultury a stávají se stále běžnější.

Každopádně platí, že jméno je naším nezaměnitelným symbolem, které v sobě nese lásku, se kterou jej naši rodiče vybírali a po celý život oslovovali. Ke svému jménu má většina z nás také kladný a vřelý vztah. Vždyť co jiného nás tak charakterizuje a identifikuje? Jméno nás jednoduše provází od prvního nádechu do posledního výdechu a podle jména na nás budou také všichni navždy vzpomínat.

Medaile s vaším jménem

Co tedy může být krásnějším dárkem než něco, co symbolizuje nejen vaše jméno, ale i českou tradici a trvalou hodnotu? Proč utrácet za zbytečnosti, které skončí na poličce, kde na ně jen bude sedat prach a špína?

Zlatý dukát s českým jménem proto může být zcela unikátním dárkem, který udělá radost skutečně každému a nese s sebou nejen citový prožitek, ale také dlouhodobou hodnotu, která navíc s časem roste. Můžete jej pořídit k mnoha různým příležitostem jako jsou svátek, narozeniny, výročí, svatba nebo rovnou křtiny. Zapomeňte na dárky, které se okoukají a časem ztrácí svou hodnotu. Dukát Pražské mincovny s českým jménem můžete získat v nádherném dárkovém balení, také společně s certifikátem pravosti a jako záruka originality a pravosti je opatřen českou puncovní značkou. Zejména pokud vám do rodiny přibylo třeba nové vnouče, nebo chcete potěšit někoho k významnému životnímu jubileu, skutečně byste jen těžko hledali vhodnější dárek.

Kde medaili pořídit?

Zlatý český dukát si můžete objednat na webové stránce ceska-jmena.cz. Vybírat můžete z různých druhů podle vašich přání. Je možné zakoupit si také dukát, kde bude vyryto nejen jméno, ale také příjmení obdarovaného. Takový dárek je skutečným unikátem, který si bude každý považovat. Ne nadarmo jsou tyto medaile častým darem měst svým čestným občanům nebo je zaměstnavatelé pořizují svým nejvýznamnějším pracovníkům. Jde o velmi osobní dar, který potěší a zanechá trvalou vzpomínku. Nebude se na něj jen někde prášit na poličce, ale díky své hodnotě se může stát něčím podobným jako je i rodinný šperk, který se může předávat z generace na generaci a s časem stoupat na své hodnotě.

Dárek jako dlouhodobá investice

Žijeme v době, kdy peníze až příliš rychle ztrácí na hodnotě a inflace je užírá stále rychlejším tempem. Pokud tedy chcete svým dětem nebo blízkým darovat zajištění do budoucnosti, mohou být právě zlaté medaile ideální volbou.

Zlaté dukáty dovedou hodnotu vložených peněz nejen uchovat, ale také do budoucna zhodnotit. Přitom se stále jedná o konzervativní investici, kde je riziko ztráty téměř nulové, a vy se tak o své úspory nemusíte obávat. Obdarovaný tak může svůj dar mít léta uložený a až bude potřeba, je možné zlaté dukáty snadno zpeněžit. Platí, že zlato bylo odjakživa ceněno jako prostředek ochrany proti inflaci a mnohokrát se ukázalo být jedinou jistotou v dobách hospodářské krize nebo úpadku. Zlaté dukáty jsou proto daleko víc než jen hezkou připomínkou významného výročí nebo kulatých narozenin. Dokážou nabídnout trvalé uchování hodnoty, a tím i lásky a péče toho, který takový dárek dává. Prohlédněte si i vy nabídku na webu ceska-jmena.cz. Najdete zde širokou nabídku nejčastějších českých jmen i příjmení, ale pokud tam to své nenajdete, je možné nechat si zhotovit dukát také podle vašeho přání. Nehledejte dál, ideální dárek už máte před sebou, stačí jen vybrat ten pravý pro vás.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button