Přírodní léčbaSpolupráce

Pánové, víte jak přírodním způsobem zlepšit svou erekci?

Dnešní muž má toho opravdu hodně na svých bedrech a ve světě plném stresu, pracovního vytížení a nedostatku zdravé životosprávy je jen velmi obtížné udržet si 100% kondici taky v posteli.

Nemusíte sáhnout hned po modré tabletce

Existují dvě kategorie mužů. První si z takového selhání nedělají těžkou hlavu a prostě to ignorují. Nadále pokračují ve svém životním stylu plném pracovního stresu, nadměrného vyčerpání a nezřídka i nadměrného příjmu alkoholu či kouření. Všechny tyto faktory výkon v posteli ještě zhoršují, ačkoli například nejnovější názory říkají, že pivo kupodivu nikoliv.

Druhá kategorie mužů okamžitě propadne panice a začne horečně shánět známou modrou tabletku Viagra nebo některé její alternativy. Pokud je shánějí bez lékařského předpisu, velmi často se popálí a narazí jedině tak na nelegální a neúčinné napodobeniny. Řešením přitom není ani jedna z těchto cest, ale spíše něco úplně jiného a to přírodní způsob zlepšení erekce, který by měl být vždy první možností.

Zerex jako řešení

Pod přírodním řešením máme na mysli tabletky Zerex (v odkazu naleznete kompletní recenzi). Jde o poměrně známý výživový doplněk, který se dá koupit bez předpisu a stále více a více mužů ho považuje za malý zázrak moderní medicíny. Přitom s klasickými léky na erektilní dysfunkci nemá nic společného, ​​protože neobsahuje žádnou ze známých uměle vyráběných látek.

Přesto dosahuje Zerex pozoruhodný úspěch. Kromě toho, že jde o univerzální přípravek na zlepšení erekce, výrobce vyrábí i speciální tabletky Zerex Extralong na oddálení ejakulace a Zerex Ulatragold na zlepšení potence zejména u mužů ve středním věku. Všechny tyto verze mají společné dvě věci: čistě přírodní složení a mimořádnou popularitu.

Přírodní složení je více než chemie

Zerex neobsahuje sidenafil ani jiné podobné látky, které jsou známé z uměle připravovaných léků na erekci. Naopak, najdete tu jen a jen přírodní složky:

  • Silybum marianum – pod tímto názvem se skrývá rostlina podporující prokrvení pánevní části a pohlavního údu
  • L-Lysin – aminokyselina, která má na svědomí lepší prokrvení penisu a delší výdrž při pohlavním styku
  • Lepidium Meyenii – někdy se této bylince říká také Maca a jde o přírodní afrodisiakum pocházející z Peru
  • Tribulus Terrestris – rostlina příznivě působící na hladinu hormonu testosteron, který zvyšuje obecně fyzickou výkonnost a vytrvalost
  • L-Arginin a L-Citrulin – dvojice aminokyselin, které podporují uvolnění cév, jejich lepší prokrvení a zlepšení jejich celkové pružnosti

Dlouhodobě nebo jednorázově?

Užívání Zerexu je velmi jednoduché. Jde v podstatě o tabletky ve formě gelových kapslí potažených tenkým filmem, díky čemuž nebudete mít problém s jejich polknutím. Tabletky stačí zapít vodou a počkat na jejich účinek. Přestože výrobce tvrdí, že účinek by se měl projevit i po jednorázovém užití tablet, ve většině případů je úspěšnost u mužů větší tehdy, pokud užívaly pilulky delší dobu.

Na rozdíl od drahých pilulek na lékařský předpis je totiž v Zerexe jen čistě přírodní směs látek, které nejsou nijak chemicky a uměle upravované. Žádné zázraky na počkání se nekonají, zejména ne tehdy, pokud trpíte dlouhodobou a vážnou erektilní dysfunkcí. Ve většině případů však stačí užívat 2 tablety denně alespoň pár týdnů a první známky zlepšení by měly dostavit.

Ceny a možnosti nákupu

Zerex nelze zakoupit jen tak v klasické kamenné lékárně a neseženete ho ani v online lékárnách. Nejlepší možnou volbou tak zůstává objednat si ho přímo od výrobce z jeho internetového obchodu. Má to smysl především ze dvou důvodů: nejlepší cena a garance, že vám přijde opravdu originál Zerex, ne nějaká jeho napodobenina.

Cena Zerexu se může zdát pro více lidí na první pohled vysoká, ale velmi záleží na tom, jaké si koupíte balení:

  • Zerex Klasik s 12 tabletami stojí 720 Kč, ale pokud ho chcete jen na zkoušku, 2 kapsle vás budou stát 250 Kč
  • Zerex Extralong s 12 tabletami má cenovku 850 Kč, stejně i zde však máte možnost objednat si zkušební balení 2 tablet za 250 Kč
  • Zerex Ultragold, což je nejdražší verze přípravku, se v nejmenším balení 120 tablet prodává za 1.600 Kč
  • Zerex Megabalík, který je složen z jednoho balení Zerex Klasik, jednoho balení Zerex Extralong a jednoho balení Zerex Ultragold, stojí 2.800 Kč

Jaké jsou se Zerexom zkušenosti?

V tomto případě existují dva typy zkušeností. První říkají, že Zerex nemá takové účinky, jako deklaruje výrobce a že vlastně vůbec nejde o účinný prostředek. Pokud trpíte vážnou erektilní dysfunkcí a myslíte si, že vám dvě tabletky jednou za čas pomohou, nesmíte se divit, že efekt přípravku bude opravdu nulový.

Druhý typ zkušeností chlubí Zerex až do nebes. V tomto případě je pravděpodobné, že jde o uživatele, kteří si pomocí Zerexu jednoduše zvedají sexuální apetit a své ego. Pravda bude zřejmě někde uprostřed: přípravek při dlouhodobém používání pomůže mužům, kteří mají mírné problémy s kvalitou nebo délkou erekce, ale rozhodně není žádnou náhradou odborné léčby úplné erektilní dysfunkce.

Zhodnocení na závěr

Zerex má několik výhod a stejně i několik nevýhod. Mezi výhody třeba určitě zařadit 100% přírodní složení, zajímavou cenu při koupi velkého balení a minimum vedlejších účinků. Naopak, nevýhodou může být nutnost užívat ho opravdu delší dobu, aby se nějaký efekt projevil. 100% garanci, že Zerex zafunguje každému jednomu muži, výrobce nedává. Obecně pozitivní zkušenosti a stoupající popularita by však měly být příznivým indikátorem toho, že vaše šance v ložnici by měly být se Zerexom nepoměrně vyšší, jako bez něj!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button