Jídlo a receptyPohybPřírodní léčbaZdraví

Pánové, víte o tom, že pokud budete pít pivo, budete mít lepší erekci? Teď máte dobrou výmluvu, proč chodit do hospody!

Ba naopak, alkohol rozhodně nesnižuje sexuální schopnost u mužů. Alespoň tak se na to tváří věda co se týče otázky konzumace piva.

Současné výzkumy ukázaly, že alkohol sice snižuje sexuální libido, a tak i sexuální energii, ovšem neplatí pro pivo.

Sexuolog Kat Van Kirka totiž zjistil, že několik sklenic piva před samotným sexuálním aktem, funguje naopak jako afrodiziakum. To zlepšuje nejen touhu, ale i výkon. Právě v publikaci „Solutions for marital sex: Real guide to save sex life“ tento autor hovoří o čtyřech alternativách, jak se lze těšit ze zlatého moku.

Je to větší výdrž, která potěší nejen ženu, ale i ego samotného muže. Pivo totiž uvolňuje rostlinné látky – fytoestrogeny, které se chovají jako ženský pohlavní hormon a oddalují orgasmus.

Intenzivní erekce je zase možná díky velikému množství železa, které pivo obsahuje. železo stimuluje krevní oběh.

Pivo také snižuje riziko srdečního infarktu, proto muži, které pravidelně popíjejí tento mok, jsou zároveň více odolní během fyzické aktivity. Mají o 31 procent nižší riziko postižením infarktem, mozkovou mrtvicí nebo vznikem dalších srdečních chorob.

I za lepší trávení může pivo, které pomáhá vyrovnávat metabolismus. Kromě toho je bohaté na probiotika nebo vitamín B.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button