HubnutíJídlo a receptyKrásaZdraví

Zhubla za pouhých šest týdnů za pomocí jednoduchého cvičení a změny jídelníčku. Opravdu to jde!

Přišlo se s revolučním řešením naší váhy. Jak všichni dobře víme – fyzická aktivita, které se věnujeme za účelem krásného těla, je velice náročná a ne vždy stoprocentní.

Kromě toho přísné diety, které fyzickou aktivitu doprovází, náročné cvičební programy, hlad, nespavost, nemožnost ztratit nežádaný tuk, bolest kloubů  a další doprovodné reakce, mohou a mají negativní dopad na naše zdraví.

Tuk v oblasti břicha může značit cukrovku druhého typu. Podle odborníků se jedná o opravdu nebezpečné ukládání tuku, které je kamenem úrazu pro naše zdraví. S cukrovkou jde pak totiž bok po boku následná mrtvice, srdeční choroby, Alzheimerova nemoc, či dokonce i rakovina.

Jak radí fitness trenéři a odborníci na zdravou výživu, nejlepší je usilovat o zbavení se tuku právě především v oblasti břicha. Řešením je zdravé ovoce a zelenina, čím se sníží příjem kalorií pro tělo. Kromě toho je žádoucí, věnovat se cvičení. Problém je však v tom, že ne každému se zhubnout daří a ne každý se věnuje správným cvikům a životosprávě…

Ženy nad čtyřicet let bojují s hormonálními změnami, které mají za následek právě nežádoucí ukládání tuku v břiše. Tyto hormonální změny totiž zpomalují metabolismus a dochází k přibírání na váze.

cvičeníNa druhou stranu i zdravá strava v podobě ovoce a zeleniny skrývá určité nebezpečí – ovoce a zelenina je totiž v současné době zanesena pesticidy, které udělají více škody, než užitku. Zvyšují hladinu leptinu a kortizonu, což nakonec absolutně nepomáhá v hubnutí a ztrátě tuku. Pozor také na srdce a konzumaci sacharidů.

Samozřejmě s přibývajícím věkem si saháme do svědomí a snažíme se omezit nezdravá jídla, ovšem drastické omezení dříve přijímaných kalorií se postará o zpomalení metabolismu a účinek je tak naprosto opačný, a rovněž přijdeme o svou energii. Ani cvičení po celoživotní lenosti nám nepomůže, tělo se s takovým šokem pohybu a námahy dostává do šoku a může dojít k infarktu.

Nejlepší cestou k hubnutí a zdravému životu je zlatá střední cesta, kdy se věnujete jednoduchému cviku pár minut denně a na zdravou stravu přicházíte pozvolna.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button