Babské rady

Vysoce účinný odstraňovač skvrn si vyrobíte svépomocí!

Vždy je důležité vědět, jak zacházet se skvrnami. Jakmile skvrny udeří, je důležité umět reagovat. Čím déle se totiž skvrna usazuje, tím je větší šance, že bude již stálým „doplňkem“ vašeho domova či potahu v autě. To vůbec není dobré.

Přesto dobrou zprávou může být, že nutně nemusíte potřebovat silné chemické látky ve vaší domácnosti, abyste zvládli tyto skvrny odstranit. V mnoha případech totiž máte již naprosto všechny věci, které potřebujete, abyste si mohli vytvořit domácí výkonný odstraňovač skvrn.

Složení:skvrn

  • 100 ml tekutého mýdla
  • 100 ml alkoholu octa (9%)
  • 100 ml minerální vody
  • Láhev s rozprašovačem
  • Štětec

Postup:

Smíchejte všechny složky a nalijte je do prázdné lahve s rozprašovačem (sprejem). Poté nastříkejte vzniklou směs na skvrnu, kterou chcete odstranit. Nechte vše působit po dobu 10-15 minut. Poté očistěte štětcem. Pokud je skvrna příliš zažraná, celý proces opakujte.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button