Hubnutí

VIDEO: Cvičte jen tři minuty každý den a budete zase v kondici!

Chcete-li se dostat zpět do formy, pak je toto cvičení pro vás to pravé. Potřebujete pouze tři minuty denně a budete dosahovat vynikajících výsledků. Kayla Itsines je populární trenérka s více než čtyřmi miliony sledujících na Instagramu. Australská trenérka přišla s tréninkovým režimem, který vyžaduje pouze tři minuty denně a zároveň zajišťuje protažení těla i zpevnění a tvarování hýždí, paží i břišních svalů.

  1. Dvojité dřepy

Postavte se s nohama na šíři ramen, prsty směřují směrem ven. Vystrčte boky dozadu, lehce pokrčte kolena a začněte pomalý dřep ve směru k podlaze. Poté částečně roztáhněte nohy tak, aby se hýždě zvedly o několik centimetrů nahoru. Tento krok opakujte desetkrát. Nahradí vám mnoho dřepů a časově postačí 60 sekund.

  1. Kliky svýskokem

Přikrčte se, položte ruce na zem, nohy dozadu a jste ve správné pozici pro kliky. Vraťte se do primární polohy, napřimte se s roztaženými pažemi nad hlavou. A znovu opakujte tento krok. Nastavte stopky na tři minuty a cvičte každý den.

Ve videu níže můžete vidět provedení těchto cviků od zmiňované trenérky.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button