Babské rady

Věděli jste, že je aspirin dobrý nejen pro zdraví, ale také do domácnosti?

Tohle je opravdu zajímavé. Chcete mít čistou domácnost i prádlo? Nekupujte drahé prostředky a vybavte svou domácnost obyčejným aspirinem!

aspirinPouhých 325 gramů tohoto medicínského zázraku je zapotřebí rozpustit ve dvou litrech vody. V těch pak nechejte naložené prádlo, zejména vaše zašedlé oblečení (po dobu osmi hodin). Dávejte si pozor na skvrny, které mohou vystoupit. Ty vznikají tehdy, když v této lázni není prádlo namočené celé. Aspirin můžete také přidat do klasického praní v pračce, ovšem efekt nemusí být tak znatelný.

Pokud se potřebujete zbavit krvavých skvrn je třeba nechat rozpustit aspirin v teplé vodě spolu se znečištěným oblečením nejméně na dobu dvou hodin. Pamatujte si, že nikdy nesmíte krvavé skvrny odstraňovat studenou vodou, protože proteiny obsažené v krvi se shromažďují a krvavé skvrny by se tak ještě hůře dávaly pryč. Kyselina obsažená v aspirinu má úžasné účinky.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button