Spolupráce

Udělejte něco pro své zdraví a dopřejte svému tělu dokonalý odpočinek

Po Vánocích může na řadu z nás dopadnou nová vlna stresu, napětí a pocitů úzkosti. S nástupem nového roku obvykle po vánočním klidu opětovně narůstá pracovní zátěž a ve spojení se zimou a krátkými dny to pro organismus může být velká zátěž. Naštěstí se to dá snadno řešit – pobytové balíčky hotelu Bohemia ve Františkových Lázních nabízí odpočinek sestavený na míru každému, kdo touží po klidu, pohodě a načerpání energie. Vyberte si i vy svůj pobyt, který vás dobije novou silou a odplaví všechen stres.

Františkovy Lázně lákají na jedinečnou atmosféru

Toto lázeňské městečko oplývá neopakovatelným kouzlem, které dopřeje každému návštěvníkovi užít si zde nerušený oddych. Lázeňská atmosféra se zde snoubí s příjemným okolím, které je jako stvořené k procházkám. Nikam se nespěchá a každý je zde naladěn na notu relaxace. Hotel Bohemia www.hotelbohemia.cz pak slibuje únik před každodenními starostmi, a to díky široké nabídce služeb.

Na co se můžete těšit?

Jednotlivé wellness pobyty zahrnují různé druhy aktivit, které vám pomohou osvěžit vaše tělo a mysl. Wellness studio Matahari a sauna jsou jako stvořené pro to, abyste odložili stranou mobil či počítač a svou mysl zaměřili jen na zklidnění a uvolnění.

Balíček Relax pak slibuje nejen odpočinek v sauně, ale také perličkovou koupel, masáž, vstup do solné jeskyně, a samozřejmě také komfortní ubytování s polopenzí. Vybírat však můžete i z dalších balíčků, jako je Jarní relax, Letní osvěžení a další – každý nabízí různé kombinace služeb tak, abyste vždy odjížděli spokojení a odpočatí.

Proč do hotelu Bohemia?

Františkovy Lázně nabízí řadu ubytovacích zařízení, ale wellness hotel Bohemia se pyšní hned několika výhodami. Nachází se přímo v lázeňském parku, nabízí moderní pokoje i apartmány a zaměřuje se na služby relaxace včetně masáží, wellness služeb, koupelí i zábalů pro vaše maximální pohodlí. A jako třešničku na dortu si můžete užít místní vyhlášenou kuchyni.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button