Spolupráce

Překládání dokumentů nikdy nebylo snazší. Jak na to kliknutím myši?

Máte vlastní e-shop a chcete vytvořit jazykové mutace? Nebo vás živí marketing a chcete se dorozumět se zahraničními klienty? Studujete? Ať tak, nebo onak – oceníte moderní umělou inteligenci. Jak vám pomůže?

Překladač, který chápe kontext

Každý z nás zná starý dobrý překladač. Pokud umíte alespoň jeden cizí jazyk, určitě tušíte, že klasické překladače opravdu nefungují dobře. Taky aby ano – nechápou totiž kontext a nedokážou pracovat s textem do hloubky.

Naštěstí přišla na svět umělá inteligence, která tyto zjevné nedostatky napravila. Díky chápání celkového kontextu dokáže přeložit vložené texty mnohem kvalitněji. Navíc vám umožní s nimi nadále pracovat pouhým kliknutím myši.

Nelíbí se vám vyznění nějaké věty? Pak na ni klikněte a nechte si ji přeformulovat. Potřebujete přeložit ručně psané zápisky z fotografie a poté je převést třeba na textový dokument? Žádný problém!

Ve všech případech se mrkněte na oblíbenou platformu Editee, která byla dříve známá jako Deeply. Tato aplikace ovládá přes 29 světových jazyků. V bezplatné verzi nabízí „pouze“ klasický překlad z textu na text, přičemž si můžete nechat zpracovat až 50 různých podkladů o délce maximálně 50 000 znaků denně.

Plná verze se rozhodně vyplatí

Máte zájem o velkou spoustu překladů a následnou práci s nimi? Pak si ze všeho nejdříve vyzkoušejte bezplatnou testovací demoverzi. Ta vám umožní plný přístup k rozličným funkcím, a to po dobu pěti dní od aktivace.

Plná verze Editee navíc odemyká přístup i k dalším schopnostem platformy. Bavíme se hlavně o generování textových podkladů (popisky webových stránek, e-maily pro zákazníky, popis produktů v e-shopu, příspěvky na sociální sítě a jiné) a také obrázků. To vše na základě několika málo kliknutí myši.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button