Tiskové zprávy

Na zahradu i na festival. Party stany se hodí na různé příležitosti

Teplé počasí je na spadnutí, blíží se období různých festivalů, trhů, oslav, grilovaček a dalších příjemných záležitostí. Pokud rádi trávíte čas venku, ale nechcete spoléhat jen na přízeň počasí a být případně chráněni i před deštěm, je vhodné pořídit si stanový přístřešek. Takový stánek se dá využít i na jakékoliv jiné venkovní akce, třeba i předváděčku nebo firemní či prodejní akce.

Proč si stánek pořídit?

Takový prodejní stánek má nespočet výhod. Je však třeba pořídit stan, který je skutečně praktický a odolný a můžete jej využít kdekoliv. Jen tak se můžete spolehnout na to, že ho vždycky bez potíží složíte a nezabere ani mnoho místa v garáži nebo sklepě, kde jej můžete skladovat mimo sezónu.  Nabízí se především hliníkové nebo ocelové konstrukce o různých velikostech. Jako reklamní stánek jistě postačí rozměr 3×3 m, ale pokud chcete ve stanu pořádat i různé večírky nebo máte mnoho zboží, je vhodnější rozměr 6×3 m. Když se obrátíte na spolehlivého výrobce, můžete si také pořídit potřebné náhradní díly a příslušenství.

Na co si dát pozor?

Je potřebné zejména myslet na pevnou a odolnou konstrukci a na nepromokavé plachty, které zároveň vydrží i silnější vítr. Důležité je také moct stánek rychle složit a převážet ho ideálně v osobním autě. Ne vždy totiž máte k dispozici větší vůz, a proto je skladnost zásadním předpokladem.

Kde nakupovat?

Jestliže hledáte ideální řešení pro vaše prodejní akce i využití doma, spoléhejte jen na osvědčené dodavatele. Jedním z nich může být právě firma Expodum, která nabízí kvalitní stany v mnoha různých rozměrech i barevných provedeních. Výhodou je také to, že většina produktů je skladem, takže nemusíte počítat dlouhými dodacími lhůtami. Pokud chcete být ještě kreativnější, je možné využít také potisk stánku, což je jistě další zajímavá alternativa.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button