Výbornou variantou je zahradní nebo sezónní nábytek, mezi který lze zahrnout i cateringový stůl. Tohoto řešení využijete nejen v případě větší narozeninové oslavy, kam pozvete rodinu i přátele, ale hodí se i na svatby.

Rozložit a zase složit

Potřebujete příležitostně stůl na pohoštění, ale nemáte dostatek místa na jeho stabilní umístění? Vynikající variantou je cateringový stůl s možností rozložení, který využijete zrovna tehdy, když potřebujete. Je z odolného materiálu, má velkou nosnost a bez problému tak na něj umístíte i chlazení k čepovanému pivu nebo různé ohřívače na připravené pokrmy. Skládací stůl je odolný vůči povětrnostním vlivům a má tak opravdu dlouhou životnost. Cateringový stůl se skládá velmi rychle bez potřeby montáže a po složení je ve tvaru kufříku, takže to velmi usnadňuje jeho přepravu.

Zdravé pohoštění

Při letním grilování se připravují nejrůznější druhy masa, zeleniny a je možné okusit i nové lahůdky nebo grilovat zdravé potraviny. Patří mezi ně kupříkladu batáty, které mohou být vynikající přílohou. Batáty jsou příbuzné brambor, ale v obchodě nebo na trhu jsou lehce k rozeznání.  Oproti bramborám vynikají svou velikostí – hlízy batátů u jedné rostliny mohou vážit 0,5-5 kg. Dále mohou být batáty považovány za nejzdravější brambory, protože obsahují mnoho zdraví prospěšných látek pro náš organismus.

Všechny připravené laskominy od vás i vašich přátel se bez problémů vejdou na skládací cateringový stůl, který bude vynikajícím pomocníkem při letních párty a přátelských posezeních. Stůl můžete využít také při kempování ve stanu nebo v karavanu a při cestování zabere jen velmi málo místa.

Čtěte:  Trpíte větry? Zjistěte, co nám prozradí nadýmání o našem těle

ZANECHAT ODPOVĚĎ