Nezařazené

Letní období jako stvořené pro party a grilování

Výbornou variantou je zahradní nebo sezónní nábytek, mezi který lze zahrnout i cateringový stůl. Tohoto řešení využijete nejen v případě větší narozeninové oslavy, kam pozvete rodinu i přátele, ale hodí se i na svatby.

Rozložit a zase složit

Potřebujete příležitostně stůl na pohoštění, ale nemáte dostatek místa na jeho stabilní umístění? Vynikající variantou je cateringový stůl s možností rozložení, který využijete zrovna tehdy, když potřebujete. Je z odolného materiálu, má velkou nosnost a bez problému tak na něj umístíte i chlazení k čepovanému pivu nebo různé ohřívače na připravené pokrmy. Skládací stůl je odolný vůči povětrnostním vlivům a má tak opravdu dlouhou životnost. Cateringový stůl se skládá velmi rychle bez potřeby montáže a po složení je ve tvaru kufříku, takže to velmi usnadňuje jeho přepravu.

Zdravé pohoštění

Při letním grilování se připravují nejrůznější druhy masa, zeleniny a je možné okusit i nové lahůdky nebo grilovat zdravé potraviny. Patří mezi ně kupříkladu batáty, které mohou být vynikající přílohou. Batáty jsou příbuzné brambor, ale v obchodě nebo na trhu jsou lehce k rozeznání.  Oproti bramborám vynikají svou velikostí – hlízy batátů u jedné rostliny mohou vážit 0,5-5 kg. Dále mohou být batáty považovány za nejzdravější brambory, protože obsahují mnoho zdraví prospěšných látek pro náš organismus.

Všechny připravené laskominy od vás i vašich přátel se bez problémů vejdou na skládací cateringový stůl, který bude vynikajícím pomocníkem při letních párty a přátelských posezeních. Stůl můžete využít také při kempování ve stanu nebo v karavanu a při cestování zabere jen velmi málo místa.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button