Tiskové zprávy

Které fitness doplňky dávají skutečně smysl? Zjistěte, co a kde nakupovat

Každý, kdo se zajímá o fitness, také dobře ví, že se okolo točí celý byznys s různými doplňky, suplementy a produkty, které se tváří, že je potřebujete všechny a hned. Jak je to ale ve skutečnosti? Které produkty má smysl kupovat a opravdu vám pomohou? A kde nakupovat? Fitness 007 recenze vám pomůže zjistit, zda právě tento e-shop je pro vás to pravé ořechové.

Protein

Pokud pravidelně cvičíte, je protein skutečně velmi dobrým pomocníkem. Pomůže s budováním svalů i s regenerací po náročném tréninku. Protein pomůže obohatit vaši běžnou stravu o porci bílkovin navíc, což vám usnadní přijímat dostatečné množství pro potřeby vašeho těla.

Vitamíny a minerály

V ideálním případě bychom měli získávat maximum vitamínů a minerálů přímo ze stravy. Ne vždy je to ale možné, zejména pak v případě, kdy máte nějaká dietní omezení a některé potraviny vůbec nejíte. Proto se vyplatí doplnit multivitamin a omegu-3 třeba ve formě rybího oleje. Hodit se může také vitamín D, hořčík nebo zinek.

Preworkout

Tyto směsi se konzumují před tréninkem a mohou pomoci s hubnutím, nabuzením, nebo podpořit lepší výkon a regeneraci. Není to rozhodně nezbytný pomocník, ale pokud trénujete třeba až po práci a trápí vás únava, může to být dobrý způsob, jak se trochu nabudit.

Kreatin

Tato látka podporuje výkon a růst svalové hmoty, ale je potřeba ji zařazovat jako doplněk kvalitně sestaveného jídelníčku i tréninkového plánu. Sám o sobě mnoho nezmůže. Proto se o jejím použití vždy poraďte se svým trenérem a v žádném případě nepřekračujte doporučené dávkování.

Vyberte si kvalitu!

Kde nakoupit kvalitní výrobky? Zjistěte, jaká je Fitness 007 zkušenost a zda se vyplatí na tomto e-shopu nakupovat suplementy i pro vás. Vždy ale pamatujte, že klíčová je kvalita a nevyplácí se na suplementech šetřit. Pokud už chcete vašemu tělu dopřát něco navíc, investujte do sebe a uvidíte, že brzy uvidíte skvělé výsledky.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button