Spolupráce

Když do lázní, tak na Moravu!

Ačkoliv Morava není zrovna typická a proslulá svými lázněmi, přesto se najde pár míst, kde můžete načerpat pro své duševní i fyzické zdraví. Lázeňské pobyty na Moravě si můžete zpestřit návštěvou mnoha zajímavých míst a užít si klid, pohodu a dobré jídlo, které je pro Moravu tolik typické. Kam vyrazit a které lázně vás nadchnou?

Lázně Lednice

Tato lokalita je možná známější díky krásnému zámku a rozlehlým vinicím, ale nabízí také pohodu a lázeňskou péči. Lázeňský dům Perla je skutečně moderním zařízením, které poskytuje komplexní léčebné a rehabilitační služby. Lázně Lednice nabízí působení přírodní jodobromové minerální vody, která má skvělý efekt zejména na pohybový a oběhový systém, na neurologické nemoci, ale i na gynekologické potíže. Mimo procedury můžete obdivovat místní přírodu, vyrazit na kolo a vychutnat si skleničku skvělého vína.

Lázně Luhačovice

Jedná se o čtvrté největší lázně České republiky a nejnavštěvovanější lázně Moravy. Tradice těchto lázní sahá více než 300 let do historie. Lázně Luhačovice jsou ideálním místem, kde dát odpočinout unavenému tělu i mysli. Léčebné procedury se provádí pomocí moderní techniky pro poskytování vodoléčebných procedur, elektroléčebných procedur, dále je možné využít také inhalace, nejrůznější obklady a zábaly a v neposlední řadě také masáže. Město je prosycené lázeňskou atmosférou pohody a odpočinku a užijete si ho v každém ročním období.

Lázně Slatinice

Možná nevyniknou svou velikostí, ale rozhodně jsou ideální pro každého, kdo má rád spíše klid, méně lidí a pohodovou venkovskou atmosféru. Lázeňský pobyt zde je skutečně balzámem pro duši. Můžete využít nabídky speciálních léčebných nebo relaxačních programů, zejména pak v oblasti rehabilitace. Léčí se zde pacienti po totálních endoprotézách, po těžkých úrazech, po operacích páteře nebo s různými pohybovými či neurologickými onemocněními. Lázně Slatinice se nachází jen kousek od Olomouce, takže je jasné, že na výlet musíte do tohoto krásného historického města.

Největší nabídku lázeňských pobytů najdete na Spa.cz. Vyberte si a vyrazte za relaxem.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button