Spolupráce

Jak správně aplikovat tělový olej, aby byla vaše pokožka dokonale hydratovaná?

Základem krásné a vyživené pleti je především dostatečná hydratace. Je totiž jasné, že suchá pokožka může stěží kdy vypadat hezky. Pokud chcete dopřát své pleti skutečně královskou péči, vsaďte na tělové oleje. Při správné aplikaci dovedou v pokožce dokonale uzamknout vlhkost a zajistit, že bude hebká a vláčná.

Krém nebo olej?

Možná používáte klasické tělové krémy nebo mléka a ptáte se, proč byste je měli nahradit olejem. Je to především proto, že olej má úžasnou schopnost uzamknout vlhkost uvnitř pleti. Je však klíčové umět jej správně použít. V opačném případě totiž hrozí nejen podráždění, ale také vysoušení pleti, což je zcela nežádoucí.

Oleje jsou navíc velmi univerzální – můžete je používat nejen na péči o tělo, ale také vlasy nebo pokožku obličeje. Jedna jediná lahvička vám tedy umožní pečovat o vaši krásu skutečně komplexně.

Správná aplikace je základ úspěchu

Tělové oleje musí vždy jít ruku v ruce s vodou. Aby mohly skutečně fungovat, je nutné vždy je aplikovat na předem navlhčenou pokožku. Jakkoliv to může znít zvláštně, je to jediná cesta, jak skutečně využít všechny benefity tělového oleje na maximum. Proto je ideální, pokud se tělovým olejem namažete třeba hned po koupeli. Díky vodě se olej do pokožky lépe vstřebá a uzamkne přijatou vlhkost, aby pleť byla skutečně do hloubky hydratovaná. To samé platí, pokud chcete olej aplikovat na pokožku obličeje – nejprve je třeba ji navlhčit, a to klidně prostřednictvím květinové vody, která dodá vaši pleti ještě péči navíc.

Jak vybrat tělový olej

Nejlepším krokem je vybírat čistě přírodní oleje, který poskytuje mnoho benefitů pro vaši pokožku a zaručuje minimální riziko podráždění nebo alergické reakce. Takové oleje vyráběné přímo z přírodních rostlinných složek mají mnoho pozitivních vlastností. Každý olej přitom dovede něco jiného. Některé mají omlazující efekt, jiné podporují regenerační procesy, pyšní se protizánětlivými účinky, vyhlazují nebo chrání pokožku před poškozením. Pokud chcete maximální kvalitu, podívejte na nabídku obchodu cosibella.cz, kde najdete originální, 100% přírodní tělové oleje od renomovaných značek.

Zdroj obrázku: Pixabay

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button