Spolupráce

I ženy se zamilovaly do smart hodinek. Co je při výběru zásadní?

Mít neustále přehled o čase, doručených zprávách, přijímat hovory nebo sledovat své sportovní aktivity? To jsou nejčastější důvody, proč si ženy kupují dámské smart hodinky. Jedná se o velmi praktický doplněk, který se dnes navíc dá koupit v celé řadě druhů, tvarů a provedení. Co ale skutečně využijete a na co má smysl se zaměřit?

Proč je chcete?

Klíčové je především si odpovědět na otázku, proč hodinky chcete a co byste na nich rády sledovaly. Nejčastěji jde hlavně o jakési rozšíření uživatelského komfortu při používání mobilu. Díky hodinkám jej nemusíte pořád po ruce, a přitom pořád víte, co se děje. Mnoho žen však stojí také o možnost sledovat své sportovní aktivity, tedy například rozpoznat pohyb, měřit počet kroků, tep nebo spálené kalorie. Ty lepší smart hodinky pak nabízí také možnost využít přímo GPS.

Zkontrolujte kompatibilitu

I fit náramky nebo hodinky mají vlastní operační systém. Proto je vždy také nutné ujistit se, že je možné propojit telefon s hodinkami, které si chcete pořídit. Obvykle s tím nebývá problém, výjimkou mohou být populární hodinky značky Apple se systémem watchOS, který je možné spárovat pouze s telefonem od totožného výrobce.

Bezhotovostní placení

Mezi populární vychytávky, které ocení nejen ženy, patří možnost placení. Opět jí nedisponují všechny hodinky dotykové, a proto se ujistěte, že právě váš model to dovede. Postupem času se ale tato funkce již stává takřka povinnou výbavou většiny základních modelů.

Výdrž baterky

Mezi klíčové parametry, na které není dobré zapomínat, je také výdrž baterie na jedno nabití. Mnohdy může nedostatečná výdrž znamenat třeba to, že budete muset hodinky každou noc nabíjet čili nebudete vůbec moci využít funkci měření spánku. Vybírejte proto hodinky, které zvládnou vydržet minimálně dva dny, ale lepší je týden. Tak budete mít jistotu, že budete moci hodinky využívat efektivně.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

 

 

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button