Hubnutí

Hubněte 1 kg denně s citrónovou dietou!

Podle nejnovějších lékařských studií vědci zjistili, že citrón nebo citrónová voda může výrazně zlepšit a zvýšit proces spalování tuků. Je to právě citrón, který je potřeba do pitného režimu zařadit tak, aby nám byl ku prospěchu. Tato citrónová dieta vám pomůže získat požadované výsledky – ztratíte pár kilogramů, co máte navíc (až 1 kilogram každý den).

lemon-1117565_960_720Tato citrónová očista odstraní škodlivé a nahromaděné toxiny z těla. Váš metabolismus se zvýší, zlepší se i práce imunitního systému. Budete se cítit svěží a plní energie!

Měli byste také vědět, že tahle citrónová dieta je také známá pod jménem „Beyonce stravování“. To proto, že jí používala tato hvězda a zhubla až neuvěřitelných 38 kilogramů po jejím těhotenství.

Citrónová dieta – recept

Složení:

  • 8 šálků vody
  • šťáva z 6 citronů
  • ½ šálku medu
  • 10 lístků máty
  • několik kostek ledu

Postup:

Dejte do misky vodu, která bude mít tak max 60 stupňů. Stačí jí malinko ohřát na sporáku. Rozhodně nesmí být horká ani vařící. Všechny ingredience dejte do vody a míchejte po dobu 2 minut. Poté odstraňte z tepla. Když směs vychladne, přesuňte jí do lednice a nechte jí tam na několik hodin. Pěkně do sebe natáhne příjemné aroma a bude lahodná.

Jak používat:

Do každého šálku, který budete pít, vhoďte kostku ledu. Lidské tělo tak využije mnohem více energie k ohřátí studené potraviny, i proto snáze zhubnete.

Citrónová dieta

Musíte vypít jednu sklenici tohoto citronového nápoje před snídaní, to je cesta k vašemu úspěchu. Ke snídani si dejte ovocný salát, k obědu vařené vejce s listovým salátem. Listový salát okořeňte a přidejte olivový olej s jablečným octem, to také rozpouští tuk v těle. K večeři jsou vhodné grilované ryby, kuře nebo sezónní salát, záleží, co je k dispozici. Dvě hodiny předtím, než jdete spát, vypijte jednu sklenici tohoto nápoje. Jako svačinku si dejte mandle, netloustne se po nich a ráno nebudete vstávat tak hladoví. Kdo chodí spát později, může vypít tento nápoj klidně i ve 23 hodin. Pokud však toužíte po dokonalé postavě, pijte tento nápoj v průběhu celého dne. Po dobu nejméně 5 dnů je také potřeba se vyhnout nezdravým potravinám. Určitě budete svými výsledky ohromeni, je to úžasné, jak taková dieta funguje v jednom týdnu!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button