Nezařazené

Drogy nezpůsobují závislost: Toto skvělé krátké video změní váš pohled na drogy

Otázka za milion dolarů – co způsobuje závislost? Možná si myslíte, že je jednoduché to zodpovědět a vaše odpověď by byla drogy. Drogy způsobují závislost? Upřímně, tak jednoduché to není! Stačí se podívat na video níže a zjistíte o tom víc. Toto video změní váš pohled na drogy – navždy.

Poznámka: Toto krátké video je převzato z bestselleru Johanna Hariho „Pronásledování křiku: První a poslední dny války s drogami“. Naneštěstí si většina lidí myslí, že závislost na drogách je způsobena drogami samotnými.

Toto stanovisko je nicméně na míle vzdálené pravdě, jak opakovaně ukazují vědecké studie o závislosti na drogách. Toto skvělé animované video vám vysvětlí, proč nejsou drogy ve skutečnosti příčinnou závislosti, a navždy změní váš pohled na drogy! Děkujeme za čtení a nezapomeňte sdílet tento článek se svými přáteli.

https://www.youtube.com/watch?v=ao8L-0nSYzg

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button