Jídlo a recepty

Co má na svědomí měsíční konzumace dýně? Výsledky prokáže vyšetření krve

Alarmující stav cholesterolu, krevní glukózy, triglyceridů a dalších hodnot můžete napravit domácím receptem, který vyzkoušel i jeden student na doporučení svého učitele medicíny.

dýněCo budete potřebovat? Kůru syrové dýně (asi 100-200 gramů). Tu dejte do mixéru a přidejte trochu vody. Vytvořte homogenní směs, tzv. smoothie, které budete konzumovat pravidelně po dobu jednoho měsíce, a to vždy dvacet minut před snídaní.

Mezitím si nezapomeňte kontrolovat stav vašeho cholesterolu. Zaznamenejte si i stav před léčbou. Tento recept je naprosto bezpečný, stoprocentně přírodní a nemá žádné vedlejší účinky. Dýně kromě výše uvedeného čistí tepny a poskytuje energii.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button