Tiskové zprávy

Chcete vědět, z čeho se skládá vaše tělo? Zajděte si na analýzu InBody

Lidské tělo tvoří čtyři základní složky. Kromě vody, která zaujímá největší podíl, jsou to svaly, tělesný tuk a minerální látky. Poměr těchto prvků ovlivňuje aktuální kondici a samozřejmě má i dopad na celkové zdraví. Pokud vás zajímá, jestli je složení vašeho těla optimální, absolvujte analýzu na nejmodernějším bioimpedačním zařízení InBody. Co se dozvíte, kde se nachází konzultační centra a na kolik vás impedance vyjde?

Analýza těla jako první krok k hubnutí

Měření pomocí zařízení InBody je rozumnou volbou pro každého, kdo se chce jistit ohledně stavu svého těla, stejně jako pro každého, kdo se rozhodl udělat první krok k zdravému hubnutí. Analýza vám jasně a přehledně ukáže podíl podkožního a vnitřního tuku, podíl svalové hmoty včetně váhy a procentuálního podílu tukové a beztukové hmoty, ale také intracelurální a extracelurální podíl vody a informace o obvodech jednotlivých částí těla.

Výsledky měření InBody zahrnují také tzv. index obezity, který slouží jako ukazatel potenciálních zdravotních problémů souvisejících s nadváhou a nadměrným množstvím tuku. Patentovaná technologie je navíc schopna odhalit i tělesný typ a metabolický věk – a na základě těchto kritérií doporučit optimální množství energie pro dosažení ideální hodnoty bazálního metabolismu.

Kde najdete nutriční poradny?

Díky výsledkům analýzy InBody můžete zahájit velkou životní změnu a zdravě zhubnout nebo zredukovat tuk. Měření a následnou konzultaci nabízí profesionální výživový poradci z nutriční poradny Prajzská Nutri v Ostravě a Hlučíně. Další možností je výživový poradce Opava.

Konzultace trvá půl hodiny až hodinu a nyní na ni můžete získat zajímavou slevu. Navštivte stránky prajzskanutri.cz, přečtěte si o metodě InBody další informace a objednejte se telefonicky nebo prostřednictvím online formuláře.

Zdroj obrázku: Richard M Lee / Shutterstock.com

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button