Spolupráce

Brožury, katalogy a zpravodaje – praktické prospekty pro vaši firmu

Nabízí se celá řada různých tiskovin, které jsou klíčové pro propagaci firmy. Brožury a katalogy jsou komplexním způsobem, jak snadno sdělit všechny důležité informace o vašem podnikání. Každá z variant má své určité výhody.

Brožury

Brožura je jednou z variant propagačních prostředků. Pomůže vám dostat jméno své společnosti do povědomí široké veřejnosti a potenciálních zákazníků. Tisk brožur se hodí zejména pro podání informací o nových službách a výrobcích na jednom místě. Šitá vazba se snadno otevírá, využít můžete až 56 stran obsahu. Grafický návrh může být rozmanitý a vytvořený přesně pro vaši společnost. Brožura poslouží jako informační prospekt či třeba firemní časopis.

Katalogy

Druhou možností jsou katalogy, které jsou velmi blízké brožurám. Umožňují však větší obsah – získáte tak propagační materiál s více než 250 stranami. Minimálním počtem stran je 48, záleží tak pouze na vás, pro jaký formát se rozhodnete. Využívána je kvalitní lepená vazba, která zajistí vysokou kvalitu katalogu. Stejně tak jako ofsetový a digitální tisk. Online tisk můžete využít také pro výrobu jiných tiskovin jako jsou vizitky, letáky či třeba samolepky.

Zpravodaje a noviny

Na webu e-abctiskarna.cz si můžete vybrat také zpravodaje a noviny. Tištěné verze zpravodajů jsou u zákazníků velmi oblíbené. Vybírat můžete z formátu A5 či A4 s vazbou, či bez ní. Výhodou je rychlé dodání, tiskoviny dostanete do 2 až 4 pracovních dní. Stačí tak snadno podat online poptávku – vyberete si konkrétní specifikace a výroba může začít. Ať už hledáte malonákladový tisk od 50 ks, nebo velký počet výtisků.

Tato společnost nabízí spolehlivé a kvalitní služby, přičemž vybírat můžete z širokého sortimentu. Právě brožury či katalogy by mezi vašimi propagačními materiály neměly chybět.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button