Tiskové zprávy

Barvy jsou v ložnici zásadní 

Barvy hrají v našich životech jednu ze zásadních rolí. Dovedou navodit atmosféru a dokáží také probudit emoce. Proto je nutné s nimi zacházet opatrně. A to především při zařizování nemovitosti. Jednou z místností, kde jsou barvy zcela zásadní, je ložnice

  • Barvy mohou ovlivnit nejen délku, ale také kvalitu spánku. 
  • Rozhodně se nedoporučují výrazné nebo dokonce křiklavé barvy. 
  • Vhodným řešením jsou pastelové, teplé barvy které psychiku uklidní a navodí tu správnou pohodu pro rychlé usnutí a následný kvalitní spánek a lepší zdraví.

Při volbě vhodné barvy do ložnice je dobré vybírat z odstínů modré nebo zelené. Záleží na tom, která barva je vám sympatičtější. 

  • Modrá navodí pocit klidu a bezpečí. Ideální jsou světlé odstíny. 
  • Každý, kdo bojuje s usínáním, by se měl zamyslet, jestli si do své ložnice nemá zakomponovat zelenou barvu. Zelená je barva přírody a má prokazatelně uklidňující vliv na naši mysl. Nejlepším odstínem je mentolově zelená. 

V žádném případě do ložnice nepatří červená. Jestliže je to vaše oblíbená barva, pak můžete volit cestu kompromisu a vybrat si světle růžovou

Důležité je i vhodné uspořádání ložnice

Pro kvalitní spánek je také nutné mít vhodně uspořádanou ložnici. Pokud máte problém se spánkem, možná je za to zodpovědné právě špatné rozmístění nábytku nebo celkové nesprávné pojetí této místnosti. Investice do rekonstrukce ložnice se tedy rozhodně vyplatí. Spánek je jednou z nejdůležitějších věcí, které rozhodují o naší celkové spokojenosti. 

Problém s nedostatkem financí pro rekonstrukční práce se dá snadno vyřešit pomocí hypotéky

A na rekonstrukční práce jistě nebude zapotřebí mnoho finančních prostředků, jako na pořízení celého bytu. Se splácením by tedy neměl být velký problém a vaše půjčka může být splacena během velice krátké doby. Spokojenost a klidný spánek za to jistě stojí.  

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button