HubnutíJídlo a recepty

7 denní ananasová dieta: neuvěříte, co se stane s vaším tělem

Ananas je starý dobrý pomocník v hubnutí. Pomáhá také brzdit naše přejídání a absorbovat nezdravou stravu.

Zkuste cvičit a alespoň čtyři dny konzumovat tento rajský plod, díky kterému můžete ztratit až tři kila za týden a uvidíte sami. Ananas je účinný v boji se zadržováním vody. Řeší nadýmání a celulitidu.

ananasJe bohatý na draslík, eliminuje přebytečnou vodu, doplňuje nás železem, které je potřebné pro tvorbu červených krvinek.

Dále podporuje naše trávení, bojuje se zánětlivými procesy v těle a urychluje látkovou výměnu. Je bezvadným kalorickým ovocem – obsahuje 40 kalorií, které naše tělo efektivně využije. Konzumujte jej pouze čerstvý a udržujte jej v lednici, zafixované slídou, pokud jej nedojíte. Důležité je vždy zachovat všechny vlastnosti vitamínu C, který je důležitý pro tvorbu kolagenu, tím zlepšuje pružnost pokožky.

Několik tipů na ananasovou dietu:

  • Vyhněte se zpracovanému masu a sýrům, sacharidům, alkoholickým nápojům.
  • Pijte čaj (dva šálky denně) a dva litry vody denně.
  • V rámci vaření používejte maximálně dvě lžíce oleje denně, omezte sůl, koření a ocet. Vítána je fyzická aktivita.
  • Cukrovkáři a lidé, trpící kolitidou, pozor, můžete trpět nesnášenlivostí na enzym v ananasu, což způsobuje jaterní dysfunkci nebo selhání ledvin.
  • Doporučená snídaně je ananasová šťáva z jednoho ananasu a jeden šálek čaje. Na svačinu si dejte čtyři plátky ananasu a jeden krajíc chleba. Na oběd pak zase ananasovou šťávu a jedno jablko. Na večeři dva plátky ananasu, padesát gramů vařené rýže a jeden šálek čaje proti nadýmání.
  • Ananas by měl být vždy součástí pravidelné stravy zejména pro osoby, které chtějí zhubnout.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button