Tiskové zprávy

Zjistěte, jak funguje káva na hubnutí Lishou

Chtěli byste vypadat jako ze žurnálu, ale nedaří se vám dostat na vaší vysněnou váhu? Mnoho lidí s nadváhou hledá nejrůznější způsoby, jak svou tělesnou hmotnost účinně snížit a zbavit se přebytečného tuku. Stále více lidí vzhlíží k nápoji, který si získal po celém světě obrovskou popularitu, jde o kávu na hubnutí Lishou. Z čeho se káva Lishou skládá a jak vlastně působí na náš organismus?

Co je to káva Lishou?

Účinky mnoha bylin a hub z čínské medicíny jsou známy, ale ne vždy se dostanou do povědomí. Káva Lishou v sobě kombinuje čistě přírodní přísady z čínské medicíny, které mají na organismus výrazné účinky. Nachází se zde řasa Hunger-Oblivion, popínavá liána Griffonia Simplicifolia, čínská houba Tuckahoe a instantní káva. Hlavním efektem kávy je zrychlení metabolismu. Pomalý metabolismus pomalu pálí kalorie, káva ho nastartuje tak, aby se kalorie pálily rychleji. Rovněž se zlepší cirkulace krve, zlepší trávení a podpoří se lepší vstřebávání potravy. Důležitým efektem je také potlačení chuti k jídlu, to má na svědomí čínská houba Tuckahoe, která zvýší hladinu serotoninu a tím zajistí pocit sytosti. Jelikož nebudete mít potřebu tolik jíst, budete přijímat méně kalorií.

Jak se káva užívá a kolik kilogramů shodíte?

Káva se pije jen jednou denně, nejlépe před snídaní, jen ji zalijete vroucí vodou a vypijete. Rychlost hubnutí se u každého liší, v průměru je to 2-5 kilogramů měsíčně, největší efekt má první měsíc užívání a lidé s výraznou nadváhou mohou v prvním měsíci shodit i více než 5 kilogramů. Není zde podmínkou měnit stravovací návyky. Káva Lishou je na trhu k dispozici u mnoha prodejců, ale pokud chcete mít jistotu, že jde o pravou kávu Lishou, pořiďte si kávu od výrobce Baian, kterou najdete na Kavalishou.cz. Tento způsob hubnutí potěší především milovníky kávy, kteří mohou hubnout s každým šálkem svého oblíbeného nápoje.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Back to top button