Spolupráce

Zajistěte si krásný život ve vlastním domě v Toskánsku

Toskánsko je pátý největší z 20 regionů Itálie, který se nachází mírně severně od centra poloostrova s dlouhým úsekem pobřeží Středozemního moře. Rozkládá se na 8800 čtverečních mílích a má 3,7 milionu obyvatel. Sousedí s městy Lazio, Umbria, Le Marche, Emilia Romagna a Liguria. Region je rozdělen na deset provincií: Massa Carrara, Lucca, Pisa, Livorno, Grosseto, Pistoia, Prato, Firenze, Arezzo a Siena.

Překrásné místo k životu

Tato nádherná krajina posetá vinicemi a perfektně udržovanými městy s grandiózními budovami a klidným životním tempem láká ty, kteří chtějí životní styl „pod toskánským sluncem“. Většinu regionu, asi 67%, tvoří bukolické kopce, ale Toskánsko má také divoké hory, husté lesy, říční údolí, měsíční kaňony a pobřežní pláně. Pokud je vaším snem přímořské město, budete se chtít podívat na Viareggio, Livorno, Massa nebo Carrara. Florencie, srdce Toskánska a město, které nám dalo renesanci, je oprávněně hlavním lákadlem a nejcennějším městem. Kopce mezi Florencí a Sienou jsou jedny z nejdražších míst v zemi, osídlené finančními magnáty a filmovými hvězdami. To ale neznamená, že musíte toskánský sen ještě zcela vyloučit. Ať už hledáte rustikální venkovské útočiště, životní styl v centru města nebo uklizené horské město, stále máte na dosah spoustu míst, aniž byste obětovali styl nebo kulturní vybavení.

Nemovitosti v Toskánsku pro každého

Italské nemovitosti jsou k dispozici nejen Italům, ale zájemcům z celého světa, četně Čechů. Pokud toužíte po životě v Itálii, můžete si zde snadno koupit nemovitost a to prostřednictvím portálu https://www.italicahomes.com/cs, kde se vám nabízí nemovitosti z celé Itálie. Můžete si vybírat domy, byty, vily, pozemky, farmy i komerční objekty.

V nabídce nechybí nemovitosti v Toskánsku (Immobilien in der Toskana). U každého domu najdete podrobný popis, mnoho fotografií a samozřejmě také cenu. Pokud mezi domy najdete takový, který byste chtěli vlastnit, realitní specialisté vám zajistí zprostředkování prodeje. Inspirujte se nabídkou mnoha krásných nemovitostí na tomto kouzelném místě a pokud vám nějaká padne do oka, nic vám nebrání v tom, abyste si ji mohli koupit.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Back to top button