Nezařazené

Zahoďte podprsenky pro zdravé poprsí

Bez podprsenky si mnoho žen nedokáže ani představit vyjít na ulici, přesto však nám tento kus spodního prádla škodí a neměli bychom ho užívat. Proč?

Podprsenka zamezuje ve správné podpoře ňader

Trvalé nošení podprsenky oslabuje svaly prsou a způsobuje jejich povadnutí. Přirozená podpora přestane fungovat. Anatomicky jsou prsa pokryta tenkou elastickou kůží a podepřeny prsními vazy. Pokud nosíte podprsenku každý den, celý den, můžete v této oblasti zaznamenat nepatrné nepohodlí, protože prsní vazy nefungují tak, jak by měly.

Přirozená elasticita pokožky se zvýší jakmile přestanete podprsenku nosit.

Výzkum prokázal spojen mezi podprsenkou a benigními fibrocystickými hrudkami

Vědci prokázali, že silné spojení skutečně existuje. Téměř 90% žen s diagnózou fibrocystických změn zjistilo zlepšení, když přestaly nosit podprsenky.

Ramínka mohou způsobit bolesti zad a ramen

V jednom výzkumu byli pacienti vyzváni, aby přestali nosit podprsenku a následně se analyzoval pocit ve svalech. 79% žen uvedlo pozitivní zkušenosti ve svých svalech a rozhodlo se od té chvíle podprsenku dále nepoužívat.

Přirozená masáž pro volné poprsí

Když se rozhodnete nenasadit si podprsenku, vaše prsa jsou masírována přirozeně při chůzi. Tím se uvolní napjaté svaly a zlepší se oběh lymfy, aby se zabránilo nebo naopak léčil zánět.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Back to top button